Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik még ember manapság,...

Létezik még ember manapság, aki CÉLIRÁNYOSAN hallgat rádiót?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, azért tettem fel a kérdést, mert alapvetően sok zenét/énekest/együttest szeretek, viszont se konkrét nagy kedvenc nincs, se tárhely a telefonomban pl., hogy elkezdjek zenéket letöltögetni. Azonban azt vettem észre (az emberek véleményén is) meg a környezetemben is, hogy a rádiók "ideje" lejárt, tehát manapság már alig-alig van, aki szereti is hallgatni.

Így felteszem a kérdést, szokott valaki még úgy rádiót hallgatni, hogy nemcsak "háttérzajnak" megy pl. autóban, munkahelyen, stb., hanem kifejezetten azért kapcsolja be, hogy meghallgassa, milyen számok mennek pl. 18 órától 20 óráig a kívánság műsorban? Van még ilyen?



2022. máj. 13. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamám 90 évesen.


Ő nem hajlandó megszeretni az internetet - korából kifolyólag idegenkedik a modern technikától.


Most már új mobiltelefont sem hajlandó megszokni, nem érdekli, hogy elromlott neki a régi. (Illetve sajnálta, de ez van.)


69 évesen még érdekelte a modern technika, 2001-ben lett először mobiltelefonja. (Hamarabb, mint nekem.)


Imádja a rádiót, az a mindene. Vannak meghatározott adások is, hogy miket szeret (politikai hírek, hétköznapi nehézségek megoldásait bemutató műsorok.) Ezek nélkül el sem tudja képzelni a hátralévő éveit.

2022. máj. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyat nem ismerek, aki zenéért kapcsolja be, de olyat igen aki azért mert kedveli a műsorvezetőt.
2022. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igaz, hogy az autóban hallgatom, de kifejezetten egy adást preferálok. Az, hogy az autóban hallgatom, azért van, mert akkor van rá időm, nem azért, mert "csak háttérzajnak" kell.
2022. máj. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Ahh ugyanazokat a szarokat nyomjak napi 20x. Nem is ertem minek letezik meg radio mikor barki egy gombnyomassal azt hallgat amit akar
2022. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés ilyen ember van már.


Nálunk irodában muszáj hallgatnom a Retrot, mert imádják a kollégák a Bochkor című műsort.

Én a falat kaparom attól a mélysötét beképzelt pojácától. Amit meg az utolsó írt, a másik probléma:


próbálok nem figyelni a zenére, de így is feltűnő, hogy évekig képesek ugyanazt a 30-40 számot ismételni.


Tehát nincsenek sokan, mert az internet korában sok értelme már nincs rádiót hallgatni.

2022. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!