Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a saját otthonomba...

Szerintetek a saját otthonomban el kene rejtenem a gyermeki dolgaimat játékaimat amíg kihívom a Klima szerelőt, vagy inkább fel kene vállalnom hogy igen is ilyen vagyok ez az én háló szobám és letojni mit gondol? Egy little srác

Figyelt kérdés
A little annyit jelent hogy age player ami nem szexuális játék nem fetish legalább is nálam de úgy van berendezve a háló mint egy 4-7 éves gyereké es van egy csomó játékom is amivel játszom is. Ez a regressio nekem egy megnyugtató safe space. Magyarul infantilis vagyok parafilia nélkül.
2022. máj. 13. 22:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%

Aham. Szóval ahelyett, hogy mindenféle idegen angol kifejezést zsúfolsz az elèggé rendezetlen fogalmazásodba, mondjuk 2-3 értelmes magyar mondatban is össze lehetett volna foglalni.

Másrészt, azt csinálst, amit akarsz. A te "házad a te várad" elven bármi maradhat bárhol. Más kérdés mennyire érdekel téged, hogy egy ismeretlen alak mit gondol. Lehet a kövi kliensének majd téged mesél érdekességként.

2022. máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Klíma szerelő vagyok őszintén megmondom hogy pont leszarnam hogy mi van a szobában amúgy meg valószínűleg nem is tudnám hogy a tiéd azt hinném gyerekszoba
2022. máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a kettes mondja. Nagy ívben leszrná, úgyis azt hinné hogy valami kisgyerek szobája.
2022. máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
😂 Istenkém.....
2022. máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk ebben a helyzetben engem nem a szoba gondolkodtatna el klímaszerelőként, hanem hogy biztos be akarok-e menni egy retardált lakásába.
2022. máj. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagyok klímaszerelő vagy ilyesmi, de szerintem ezt ne nagyon akard felvállalni senki előtt sem...Csóri klímaszerelő csak elmegy dolgozni, hogy megkeresse a kis betevőjét, erre ilyen dolgokat kell átélnie...Ha tudod, inkább pakold össze a motyóidat arra a kis időre, amíg ott lesz szegény ember.
2022. máj. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem valami elvont alak, pont lexarja, hogy egy játékmackó, egy váza vagy egy koponya van kirakva neked.


A szerelők bemennek és egyenesen odamennek ahol dolguk van, azzal törődnek ami a feladatuk.


Általában azok a "szakemberek" nézik meg hogy mid van és tesznek megjegyzéseket az értékükről, akik csalók, de azokat nem te fogod magadhoz hívni, hanem ők keresnek fel téged.


Nagyon ritka, hogy egy normális szaki rendesen körbenézzen, tehát olyan, hogy te kihívsz egy szakit és ő megnézi a cuccaidat, nem igen lesz.


Nekem a kutyáimat nézik meg általában, de csak azért, mert nagyon barátságos az egyik, azt hiszi, hogy hozzá jöttek és már rohan hozzájuk simogatásért. :)

2022. máj. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

A másik meg, hogy a szakik nem tudják a hátteredet, ha bemennek egy gyerekszobába akkor sem fognak mindent összegondolni, már millió ilyen szobában jártak, max gondolják, hogy van egy gyerek csak épp suliban/oviban/nagyszülőknél, de a legtöbb el se jut idáig, mert tök mindegy hova mennek be, nem az a lényeg, hanem, hogy ott a munka és csinálniuk kell.


Viszont az lehet zavarni fogja őket, ha esetleg úgy van berendezve a szoba, hogy a játékokat el kell pakolniuk ahhoz, hogy hozzáférjenek a munkaterülethez. Erre figyelj, hogy ott szabadon tudjanak dolgozni.

2022. máj. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Értem kedves utolsó! Igazad van! Természetesen a munka felületethez hozzá tudnak férni. Azért se akarom elpakolni mert azt se tudom hova tegyem mert elég sok cuccom van és azért durva lenne csak emiatt kihordani mindent a szobából. Egyébként tényleg a matrac amin alszom annak a kivételével mármint a mérete, minden olyan mintha tényleg csak egy egyszerű gyerek szoba lenne
2022. máj. 13. 23:44
 10/30 anonim ***** válasza:
89%

Viselkedj természetesen, ne mentegetőzz, amikor felesleges, és nem fog semmire se gondolni. És ha gondol, akkor mi van? Csak nem lesz olyan tapló, hogy megjegyzéseket tegyen, ha már szolgáltat, és te fizetsz...


Ha meg bunkó, akkor kirúgod, és kész.

2022. máj. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!