Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha le vagyok százalékolva és...

Ha le vagyok százalékolva és vannak olyan emberek akik úgy kezelnek emiatt,hogy én még írni,olvasni sem tudok,és egyik barátomnak ezt elmondtam,hogy ez engem mennyire zavar,azóta Ő is ezzel piszkál,a legjobb ha szóba sem állok Vele többet?

Figyelt kérdés
2022. máj. 14. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk, az írás tényleg nem az erősséged…

A barátaidat meg le kéne olyanokra cserélni, akikkel jól érzed magad.

2022. máj. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze,hogy nem az erősségem. Olvasni sem tudok. De Te kreténségben viszont elég erős vagy.
2022. máj. 14. 12:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Úgy látom, ráadásul a természeted se jó.

Ezzel együtt persze, hogy nem szép dolog piszkálni.

De kivel akarsz barátkozni, ha te se vagy jó?

2022. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én úgy látom neked nem jó a természeted. Egy gusztustalan féreg vagy aki ide jön fel kötekedni. Egy gonosz ember vagy.
2022. máj. 14. 12:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, te sajnos elmebeteg vagy.

Valószínűleg ezért is barátkozol olyanokkal, akikkel nem kéne.

Amúgy csak szólok, hogy nem én írtam az 1. választ.


Ha szeretnéd, hogy jobb legyen az életed, akkor menjél orvoshoz, és próbálj vele normálisan viselkedni, nem pedig őt is gazembernek tartani a 3. mondata után.

A saját érdekedben.

2022. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Írni valóban nem tudsz normálisan!...
2022. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én hagynám az ilyen embereket. Muterom is le van százalékolva, de attól még nem nézi le senki emiatt. Ha ilyen emberek vannak az életedben, és az ilyenek a "barátaid", akkor érdemes lenne váltani.
2022. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!