Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy birjam ki, hogy ne...

Hogy birjam ki, hogy ne szóljak be semmit?

Figyelt kérdés

Rokonom terhes. Kínáltam eperrel, mire közölte, hogy az eper földön terem, ezért nem lehet eléggé megtisztitani, ezért nem eszik belőle. Ezután pedig kiment a ház elé cigizni.


Tudom, hogy nincs közöm hozzá, de nagyon nehezemre esik nem rászólni a dohányzás miatt. Meg az, hogy egyfelől túltolja az óvatoskodást, másfelől meg 2 óránként rágyújt és ez olyan értelmezhetetlen számomra, hogy ideges vagyok tőle.


2022. máj. 15. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd, úgy is csak magyarázkodna.


Sógornőm lecseszett, hogy kakaót iszok terhesen. Ő cigizett meg piált is terhesen 🤷.

2022. máj. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy leszrod.Ha ennyi agya van hogy terhesen dohányzik de az epertől retteg akkor nincs mit tenni:D Nevetséges mikor valaki így viselkedik ha terhes ha nem.A cigivel árt a saját gyerekének de ennyi iq nincs.

Le kéne tenni a cigit már akkor mikor egyáltalán terv a gyerek nemhogy szívjuk mikor már sikerült is.Én 17 évig dohányoztam de mikor tervbe került a baba akkor azonnal le is tettem mert van ennyi eszem:D

2022. máj. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És az ilyennek gyereke születik 🤦‍♀️
2022. máj. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen 3-as ez a vicc:DDDDDDD

Aki szenved érte annak meg marha nehezen jön össze ha egyáltalán összejön.

2022. máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!