Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is idegesítenek a...

Titeket is idegesítenek a kivárós emberek?

Figyelt kérdés

Azok, akik kivárnak egy döntéssel/lépéssel, olyan alamuszi dolog, meg az ilyen emberek sosem döntenek szinte...


Pl. akarok munkahelyet váltani, de "kivárok", mit lépnek a többiek. Taktikáznak, alamuszik.


Vagy van egy haverom, Messengeren írunk neki csoportos üzenetben, ő megnézi, de mindig "kivár" a válasszal, addig a többiek úgyis írnak valamit, ő addig ki tudja találni, mit válaszoljon.



2022. máj. 16. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
És miért fáj neked hogy ők kivárnak? Magaddal foglalkozzál! Boldogabb leszel!
2022. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Előbb-utóbb te is kerülsz olyan döntési helyzetbe, ahol érdemes először megvárni, mit is lépnek mások, mint hogy utólag verd a fejed a falba.
2022. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel magammal foglalkozom és nem mással.
2022. máj. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A legkevésbé sem érdekel, hogy mások meddig halogatják a döntéseiket. Az ő életük, azt csinálnak, vele, amit akarnak.
2022. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Látom, titeket meg én idegesítelek :D
2022. máj. 16. 17:48
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt eldöntöm, válaszolok-e.
2022. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel másoknak ez a szokása különösebben.
2022. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ez azért fáj a kérdezőnek, mert mindig ő szopja be először azzal, hogy ész nélkül válaszol aztán megbánja.
2022. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8as ott a pont.

Nagyon jól teszik amúgy és nem alamuszik, hanem megfontoltak.

A sport sok mindenre tanít, mondok egy történetet.

Teniszezek. Különböző játékstílusú ellenfelek vannak, ha én ész nélkül előre eldöntöm, hogy hogy játszom ellene, lehet, hogy megeszik reggelire. Ha okosan kivárok és a meccs elején a meccshez alakítom a taktikát, akkor nyerhetek. Kitörölhetem a valagam a gyors, de rossz döntésekkel. A döntéseket nem annak a sebessége, hanem a milyensége minősíti. Persze néha a sebessége is, de akkor viszont gyorsan és jól kell. Olyan nincs, hogy rosszul döntöttem, de legalább gyorsan :D

2022. máj. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindig kapkodni és fejjel rohanni a falnak.Az eszünket is lehet néha használni és normális,megfontolt döntést hozni.
2022. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!