Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a kedvenc évszakod?

Melyik a kedvenc évszakod?

Figyelt kérdés
2022. máj. 17. 11:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%
Tavaszt szeretem leginkább, utána meg az őszt, ez a két évszak kb. ami elviselhető (a tavasz javára az dönt hogy akkor zöldül a természet, minden virágban, kellemesebb az idő, míg az ősz depresszívebb, ködösebb). Na pont ez az a két évszak ami szinte már nem is létezik. A telet utálom mert hideg, sötét, depresszív, a nyarat meg ha lehet még annál is jobban gyűlölöm pár éve, egyszerűen elviselhetetlen a rohadt kánikula heteken, hónapokon át, mikor még éjjel 3-kor is van 27 fok odakint, ablakot se lehet nyitni, élve égsz el olyan érzésed van. Mellé a szúnyogtól nem lehet megmaradni a kertben egy percet se. A sok idiótáról akik állandóan az utcán meg a szomszéd kertekben partiznak reggelig már nem is beszélek, még egy ok ami miatt nem lehet ablakot se nyitni.
2022. máj. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
68%

Én imádom a nyarat. Szeretem mikor reggel korán van már világos, este pedig sokáig, szeretem a meleget, a lenge/kevés öltözetet, a nyári gyümölcsöket, a szabadtéri strandokat, a jégkrémet, a nyaralást, a napozást, a zöld természetet.


Augusztusban pedig van a szülinapom. ☺️

2022. máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
79%
#12 Hát ha csak ennyi lenne amit írsz akkor én is szeretném... Mikor még általánosba jártam nekem is a nyár volt a kedvencem, és nem csak amiatt mert nem volt suli, hanem amiket írsz. Csak az utóbbi pár évben olyan méreteket öltött a klímaváltozás, mintha nem is Magyarországon, hanem Szudánban laknánk, és emiatt én már a nyara többé nem tudom szeretni, sőt rettegek tőle, amúgy is hiperérzékeny vagyok a hőségre. A másik meg amit írtam szúnyog is sokszorosa van pár éve mint anno, megesznek ha 5 percre is kimegyek az udvarra.
2022. máj. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Azért van ennyi szúnyog mert nem kezdik el időben írtani.Tavaly is szörnyű volt pár hétig mert szó szerint megtámadtak a kertben még fényes nappal is ha hiszitek ha nem.Jött át egy ismerősünk és ő is ki volt akadva hogy mi a franc ez?Már van pár csípésem is úgyhogy indul a szezon:D

Szétvakarom magam és rohadtul ki is sebesedik sokszor.Nem is volna annyira gáz a meleg ha írtanák a szúnyogok esetleg rendesen és nem ezen spórolnának mert ez egy szenvedés így főleg mert engem imádnak és hiába van szúnyogháló akkor is valahogy megtalálnak:D

Meg éjszaka is az a meleg nem olyan jó.Aki bírja örüljön neki.

2022. máj. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
69%

#13

31 éves vagyok. Nekem semmi bajom a hőséggel. Most persze ugyan kiszámíthatatlanabb az időjárás, mint gyerekkoromban, de az ember azért van, hogy alkalmazkodjon, főleg ha tudatosan szétbssza a természetet.


"sőt rettegek tőle, amúgy is hiperérzékeny vagyok a hőségre"

Ez mit jelent?


A szúnyogok ellen pedig lehet védekezni..pl. szúnyogháló, lehet kapni ilyen kerti fáklyákat, és lehetne beletölteni szúnyogriasztós folyadékot, vagy ott vannak a szúnyogriasztós spirálok is..Off..stb.

2022. máj. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
32%

#13

Hát nem tudom, mi évek óta inkább nem is tervezünk már balatoni nyaralást mert egyszerűen nincs elég meleg fixen az országban.

Tavaly júniusban volt 1-2 hét hőség, utána nagy nulla. A nyaralásunkon (augusztus elején) speciel 10 fokban vacogtunk pulcsiban-kabátban. Szóval én marhára nem érzékelem hogy olyan lenne mint szudánban....

2022. máj. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
#16 hol élsz te? tavaly júniusban 40 fok volt, meg lehetett dögleni a hőségtől. az egész nyár olyan volt mintha a pokolban lettem volna
2022. máj. 17. 14:55
 18/25 anonim ***** válasza:
42%

#17

2 hónapig volt csak jóidő, ami megfelelt a nyárnak. Az augusztus nagyon hideg volt, nem is volt strandidő szinte.


40 fok pedig nem volt, ne túlozz!

2022. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

#17

Magyarország, észak-dunántúl.

Igen, ezt írtam is hogy júniusban volt egy rövid kánikula.

Megnéztem, az omsz oldalán van visszatekintő, ott is azt írják tavaly augusztusra hogy a hónap nagyrészében sokéves átlag alatt volt a hőmérséklet. A legtöbb ismerősöm pulcsis-dzsekis nyaralós fotójat osztogatott meg, szóval nem csak az van hogy én fáztam a 40 fokban. :D



Amúgy fölösleges lepontozgatnod mindenkit aki nem tél-fétises, attól még nem marad el a nyár. :)

2022. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
nem túlzok, sőt volt melegebb is. a napon 50 fok volt, a fű is kiszáradt, olyan sárga volt mint a citrom.
2022. máj. 17. 15:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!