Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más nak is olyan barátnője...

Van más nak is olyan barátnője aki szeret órákon át nézelődni boltokban?

Figyelt kérdés

Én sosem szerettem nézelődni, legalább is a saját tempómban szeretek, gyorsan és céltudatosan. Ha táskát akarok venni akkor a táskás sorokat járom végig, nem állnék meg mindenért.

A legjobb barátnőm képes volt egyszer 7-8 órát (számoltam, nem túlzás) nézelődni a savoya parkban, már majdnem bezárt volna pedig korán mentünk be, minden egyes sort mintha precízen végig nézett. Én mondhattam volna, hogy menjünk de ő nem akart, ott hagyni meg nem akartam.

Múltkor a kínai piacon vásárolgattunk, nekem táskát mentünk venni de arra nem számítottam, hogy ennyire nézelődni fog ott is. Ha számolok most is lehetett 4-5 óra. Volt, amikor szétuntam magam, mert 4x próbált egy dzsekit és ott ugye sehol nem lehet leülni.

De azt biztos, hogy többet vele nem megyek nézelődni, mert ezt nem bírom. Azért is akartam vele mert úgy gondoltam egyedül kínos lenne nekem de ezek után hamarabb meglennék vele mint ha vele mennék.

Eddig csak azért voltam vele, mert amúgy is átmentünk volna hozzá de vásárolni többet nem. Én még ha ilyen nagy ázsia centerbe is megyünk, gyorsan végig futom a sorokat, nem állok meg minden akciós dolgonál pl.ma kb fél óráig nézte a dobozba rakott bugyikat mert 500 ft, meg 2000 ftos cipőket is nézett de engem nem érdekeltek, kérdezte párszor kell e valami de én ha adott dologért megyek nem szeretek egy helyben állni. Rokonommal néha megyünk boltokba, meg szintén ázsi centerbe de ő ezerszer jobb, mert ő is úgy van, hogy gyorsan letudjuk de mégis néha szétnézünk de nem csigatempóban.

Meg nem 5-6 boltba menni egymás után, nekem általában 2-3 bolt a max ahova szeretek de ő akár végigjárja az egymás melletti boltokat is csak úgy. nem utálom őt félre ne értsétek, csak ezt nem szeretem benne.:D Amúgy nő vagyok én is de én szinte csodálkozok, hogy egyesek hogy tudnak ennyit nézelődni.

Rokonommal is úgy megyünk néha, hogy találkozunk pl.4 órakor és meg van tervezve, hogy bemegyünk a pepcoba, kikbe, xy boltba és ennyi és utána haza, ezt szeretem de ha tervezetlen a nap és elmegy vele akkor kivagyok. Mondjátok hogy nem vagyok ezzel egyedül.



2022. máj. 19. 02:52
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az Anyám ilyen, alig lehet kirángatni, főleg az IKEAbol, ha a Budaörsi ikeaba megyünk Anya az aki odamegy, a család tobbi tagja pedig a decathlonba, aztán ebéd az Ikeában Anya ott marad a család többi tagja pedig bemegy a belvárosba, utána fel óra alatt begyűjtjük Apával azt amiért eredetileg az IKEAba mentünk. :D
2022. máj. 19. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Én szeretek. Egész nap be vagyok zárva egyedül egy irodába, legalább a vásárlás közben érnek ingerek. Mondjuk 8 óra nem szokott lenni, a rekord az 4 volt. De közben kajáltam is meg beültem meginni valamit.
2022. máj. 19. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem két dolog is zavarna. Az, hogy sokáig pazarolja az időnket, nincs tekintettel rám. Ebből nekem a tisztelet hiánya jön le. A barátság amúgy működik, csak a boltban varázsolódik el?

Ezt szerintem meg kellene beszélni, amellett, hogy valóban ne menj vele vásárolni, és majd akkor nem lesz konfliktus. Persze mondd el neki, hogy miért nem, ne kerülgesd a forró kását. Ha nagyon hív valamiért, akkor mondd el a feltételeidet, pl. időkorlát, céltudatos vásárlás...

2022. máj. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bferike ***** válasza:
62%
Hát, én ilyenről még soha nem is hallottam.
2022. máj. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!