Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakinek több lánybarátja...

Ha valakinek több lánybarátja van, akikkel rendszeresen beszél lelki dolgokról, emellett nincs barátnője, nem találja a helyét és sokat szorong, az férfiatlan?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 13. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Hát én biztos azt gondolnám hogy meleg...
2022. ápr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az. De kit érdekel? Tegye fel magának a kérdést hogy zavarja-e. Ha igen, akkor tud változtatni. Ha nem, akkor meg nincs probléma.
2022. ápr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Ha ezen gondolkozol, hogy férfiatlan vagy-e, akkor férfiatlan vagy.
2022. ápr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
Egy igazi férfi nem szorong.
2022. ápr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem
2022. ápr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Igazából sosem voltam az a könnyen barátkozós típus. Nekem most is a baráti köröm inkább lányokból áll és nem azért, mert lányok hanem velük jövök ki jól, velük értek szót. Ha jól érzed magad az ő társaságukban, akkor miért számít, hogy férfiatlan-e vagy sem? Ez a te életed és nem úgy kell élned, hogy másoknak megfelelj, hanem csakis magadnak. Egyébként ha van kedved beszélgetni erről vagy bármi másról, akkor nekem nyugodtan írhatsz.
2022. ápr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!