Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megfigyeltétek, hogy munkahely...

Megfigyeltétek, hogy munkahelyen a neurotipikus extrovertáltak miután beszélnek valakivel telefonon közösen kigúnyolják azt akivel beszéltek?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy mit mondott, milyen hangja volt stb.


Ez egyéttelműen neurotipikus és azon belül extrovertált tulajdonságnak tűnik.


2022. máj. 19. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ehhez nem kell neurotipikus extrovertáltnak lenni, csak szimplán seggfejnek. Az pedig van extrok és introk között is.
2022. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1


Introk között ilyesmit nem láttam. A bullying, szívatás stb nem nagyon jellemző rájuk.

2022. máj. 19. 13:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan haverom aki kimondottan introvertált és ugyanezt csinálja. Szerintem is független a nyitottság től, simán csak bunkóság
2022. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Te honnan tudod, hogy ki "extro" és ki "intro"? A homlokára van írva? Mert én pl. még magamról sem tudom megállapítani, melyik kategóriába tartozom, nem hogy a kollegáimról.

Az meg, hogy valaki neurotipikus... Bocs, de ne kelljen már szégyelnem magam, amiért nem vagyok autista.

2022. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Ez általában így van elfogadva e társadalomban.
2022. máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5


Igen de ettől még nem lesz jó.

És én sem leszek kakás amiért rámutatok.

2022. máj. 19. 17:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem figyeltem meg soha. Pedig csak kib@szott pronyo munkahelyeim voltak pesti "getto" aluljaroban meg gyarban, alkesz kollegakkal:D

Szerintem neked uldozesi maniad lehet

2022. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!