Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A neurotipikusoknak az érzelme...

A neurotipikusoknak az érzelmeire kell hatni ha meg akarod győzni őket valamiről, míg az aspieknak a logikájára kell hatni ha meg akarod őket győzni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 17. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Forrásmegjelölés? Egyéni tapasztalat? Mekkora merítésből szűrted ezt le, kedves Kérdező?
2020. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Több forrásból, viszont megvallom nem mentettem le őket,


Egy élet során összeolvas sokmindent az ember.


Plusz meg is figyelheted miként viselkednek az emberek.

Rengeteg neurotipikust láttam már és igen, eléggé érzelmi alapok döntenek. Kell az a bizonyos érzelmi impulzus, hogy meghozzanak egy döntést.

2020. ápr. 17. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:

egyes vagyok


Értem, köszönöm.

2020. ápr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3


Nincs mit, én is köszönöm a választ.

2020. ápr. 17. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, a neurotipikusoknak az egójuk a minden.
2020. ápr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
Hát én enyhe aspi vagyok és érzelmi alapon csak a nagyon apró döntésekben lehet meggyőzni. Ahol kb. mindegy. És fordítva is szoktam járni, amikor én akarok valakit meggyőzni és hiába próbálom logikus érvekkel alátámasztani hogy x verzió a jobb de az illető juszt is a sokkal szarabb y verziót fogja választani, mert neki ahhoz van érzelmi töltése (szép emléke, hangulata, emlékezteti a harmadik nagy szerelmére stb.).
2020. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6


Erről beszélek. A neurotipikusak egy érzelmeik áltak kreált ködben élnek.

2020. ápr. 17. 22:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!