Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utazás előtti pánikroham?

Utazás előtti pánikroham?

Figyelt kérdés
Alapvetően várom, hogy új helyeket fedezzek fel a családdal, barátokkal, és amikor megérkezünk a helyszínre, és kicsit megismerem a szállást/környéket, lelazulok, és tudom élvezni az utat. Viszont az odavezető út az egy pokol. Már akkor idegeskedem, amikor le kell foglalni egy utat, előtte való héten egyre rosszabb, az utazás előtti este pedig konkrétan bepánikolok. Hányingerem van, öklendezem, remegek, ver a szívem. Úgy is, hogy minden meg van szervezve, és olyan emberekkel megyek, akiket ismerek. Mitől lehet ez? Mit ajánlotok ellene?

2022. máj. 21. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Néha nekem is van ilyen, bár nem annyira súlyos, mint nálad. Van hogy, arra is gondolok, hogy jó lenne az utazás helyett inkább itthon maradni a jól megszokott lakásban. De szerintem ez egy normális reakció minden váratlan, új helyzetre. És minél többször kerülsz ilyen helyzetbe, szerintem annál jobban fogod utána kezelni, és egy idő után kevésbé izgulsz majd utazás előtt.
2022. máj. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Az utazas nem a te hobbid. Valassz neked valo hobbit.
2022. máj. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!