Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikroham a vonaton?

Pánikroham a vonaton?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok 2 éve állapították meg. Jártam pszichiáterhez ő írt fel nekem xanaxot amit csak akkor kellett bevennem amikor éreztem rosszul vagyok aztán nem javultam és írt fel antidepresszánst. (Stimulotont) egy fél szemet bevettem belőlle majd olyan rosszul lettem mint még soha azt hittem ott fogok meghalni. Aztán többet nem vettem be belőlle. Ezután elkezdtem járni Pszichològushoz akivel beszélgettünk a problémákròl de igazság szerint nem lett meg a probléma forrása majd feladtam. Erőt vettem magamon és túljutottam rajta gyògyszerek nélkül. Ez volt tavaly nyáron. Majd teljesen tegnap előttig ez így is történt amíg munkába induláskor felszálltam a vonatra amivel mindig szoktam járni és olyan szintű pánik jött rám a semmiből hogy azt hittem ott azonnal megkell valahogy állítsam a vonatot es lekell szálljak. De aztán bementem a wcbe megmosakodtam és jobban lettem, el ugyan nem múlt de a végallomásig remegve halál félelemmel kibírtam. A munkába probélmám nem volt majd mikor hazafele is felkellett volna szállnom a vonatra egyszerűen nem mertem. Mondtam tesòmnak jöjjön értem. A kocsiba se voltam fényesen de jobb volt egy fokkal. Ma ugyan ez megismétlődött oda is és vissza is csak annyi különbséggel hogy hazafele felszálltam a vonatra iszonyat rosszul léttel. Most hazaértem és olyan szintű szorongás van rajtam hogy elmondani nem lehet. Bevettem egy szem Xanaxot abba bízom segíteni fog de eddig még semmi. Könyörgöm nektek segítsetek mert a világbòl kitudnék most futni ne tudjatok meg mit erzek.

2021. jún. 23. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen segítséget vársz itt? Voltál orvosnál, voltál pszichológusnál, feladtad, akkor mi itt nem fogunk tudni neked jó tanácsokat adni. Pont az a gond, hogy a probléma nem lett megoldva, így ha ritkán, ideiglenesen is, de újra-újra kell számítani ilyen rohamokra.
2021. jún. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél mély levegőt, igyál egy nagy pohár vizet. Próbáld meg azt csinálni, hogy kijelölsz egy időpontot a napodban amikor 30 percig aggódhatsz dolgokon. Mondjuk 17:30-18:00. A nap többi részében nem szabad, azt kell mondanod, majd 17:30-kor aggodalmaskodhatok, most nem. Mire 17:30 lesz a fele gondra se fogsz emlékezni ami miatt akkor és ott szorongani kezdtél:) próbáld ki, nekem ez segített. Erősebb vagy mint hinnéd!:)
2021. jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És az utazással mi legyen úgy érzem holnap már nem lesz erőm felszállni a vonatra
2021. jún. 23. 17:04
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Én tuti bevennék indulás előtt is egy xanaxot
2021. jún. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázd magadban, hogy mi az, ami a vonatozásban felizgat.
2021. jún. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is az lessz. Egész nap szarul vagyok ha nem csinalok semmit csak epp lepihennék mert hulla vagyok. Mikor dolgozok eszembe se jut ilyen hulyesegeken agyalni hogy rosszul vagyok meg begyorsul a szív verésem. Mar esküszöm oda jutoo hogy ha jön a pánik leszarom mert mar nagyon unkn
2021. jún. 23. 21:14
 7/8 A kérdező kommentje:
Unom*
2021. jún. 23. 21:14
 8/8 anonim válasza:
Szia, hasonló cipőben járok. Kérlek írd meg, hogy mi lett a megoldás?
2023. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!