Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valószínülűnek tartom, hogy...

Valószínülűnek tartom, hogy mostanra már mindenki hallott az Azahriah botrányról. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nagyon emberégesnek tartom, hogy kiállt az emberek elé és elmondta, hogy mi történt DE! Teljesen mindegy, hogy valaki mennyire híres, a megcsalás elítélendő dolog. Amiket eddig Attila mutattott magáról, az teljesen szembe megy a 20-án történtekkel. A vallomásos videóban elhangzik az ivászat is, viszont nekem kételyeim vannak azzal kapcsolatban, hogy ez egyrészt először történt volna meg, másrészt pedig, hogy ez nem-e volt megtervezett megcsalás.

Azért gondolom hogy megtervezett volt, mert Attilának nem hinném, hogy elmenne annyira az esze, hogy védekezés nélkül szeretkezzen bárkivel, vagy ha mégis, lassan új kiemelkedő zenészt köszönthetünk.

Személy szerint nem tudok és nem is akarok kifogást találni Attila viselkedésre, viselje a következményeit a cselekedeteinek.

A zenéit természetesen továbbra is hallgatni fogom és figyelemmel fogok követni a munkásságát is.

Lunát pedig sajnálom, bár ő ugyan ezt tette az előző barátjával, a különbség annyi, míg Attila egy idegennel csalta meg barátnőjét, addig Luna akkori barátjának a legjobb barátjával.

Mielőtt bárki azt mondaná, hogy szerezzek életet, amiért ilyen dolgokkal foglalkozom, ugyan ezt kívánom, hiszen a kérdésemet elolvasta(d).

Tehát ti mit gondoltok erről?



2022. máj. 21. 20:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem hallottam. Azt se tudom kik ezek. 🤔 Ez ilyen tini dolog gondolom
2022. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
79%

Ez olyasmi, amin elcsámcsognak az emberek, de ahogy GWM-mel meg Edinával se lett semmi a felháborodás ellenére, Paul is remekül meglesz. Annyi, hogy pár napig minden róla szól.

"Személy szerint nem tudok és nem is akarok kifogást találni Attila viselkedésre, viselje a következményeit a cselekedeteinek."

Milyen következményeit? Semmi következménye nem lesz. Legrosszabb esetben elhagyja Luna. Valószínűleg nem jelenti neki a világot, ha annyi tinit rakott meg a backstage-ben, hogy összejött egy videó.

2022. máj. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
Bazi öreg lehetek, mert fingom sincs kik ezek.
2022. máj. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
61%
Mit vart az a lany is, osszejon egy fiatal hires zenesszel akire ramennek a lanyok, meg a civil ferfiaktol se igen lehet huseget varni😀
2022. máj. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
74%
Hol talalhato a videó? 😁
2022. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
Valószínülű?
2022. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
82%
én már nem találom sehol a videót :DD
2022. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Videó: hunhungrytea, feriveri3

Mindkettőt Twitteren keressétek

2022. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell a twitterre menni, itten van a sextape:

[link]


[link]

2022. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a megcsalás undorító dolog, és tényleg rühellem az embereket akik 10 évvel később büszkén kijelentik, hogy "megcsaltam egyszer egy barátomat" vagy "mer mi számít megcsalásnak? "


Akár 16, akár 66 éves az ember, az én véleményem szerint ez ugyanolyan embertelen viselkedés.


Viszont megértem azokat akik nem utálták meg, mert ha belegondolok, ha az én kedvenc celebjeim (inkább külföldiek( tennék ezt, én sem tudnám megutálni őket... Mert, rég ismerem, szeretem őket. És ez elég nehéz lenne.


Ha kedvelném Paul Streetet biztos nem lennék felháborodva, de ugyanúgy ha szerettem tenne ilyet fel lennék, csak őt valszeg nem utálnám meg.

Remélem érthető

2022. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!