Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nő ha ezt írja: "Pultozáshoz...

Nő ha ezt írja: "Pultozáshoz értek, de bármire nyitott vagyok.", az mit jelent?

Figyelt kérdés

Ha kirakja facebookra két kifejezetten csinos fiatal nő egy balatoni munkakeresős csoportba hogy barátnőmmel munkát keresünk, "Pultozáshoz értünk, de bármire nyitottak vagyunk". Utána huncut smiley fej.


Ezek a lányok csak simán nagyon naívak és véletlenül nem írták oda hogy "Erotikus munkák kizárva", vagy tényleg bármire nyitottak?



2022. máj. 22. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Normális embernek meg se fordul a fejében, hogy a bármiben benne van AZ is. Nyilván humorosak akartak lenni.
2022. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Konkretan prostinak jelentkezik.
2022. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Vendéglőtulajdonosként én arra gondolnék, hogy a pultozásban van gyakorlatuk, de szivesen betanulnak más pozicióba is, pl. felszolgáló, és lehetőleg szeretnének azonos műszakban dolgozni. Az, hogy mindketten csinosak, az nem jelenti azonnal azt, hogy ők prostik lennének. Csinosnak lenni a 16-20-as éveinkben szerintem nagyon gyakori dolog, semmi prostis nincs benne.


Rossz (és éretlen tacskó) az, aki rosszra gondol.

(az, hogy esteleg tényleg csak prostinak jelentkeznek, az úgyis kiderülne a személyes interjún)

2022. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

Teljesen naiv aki másra gondol, mikor egyértelműen jelzi a két liba, hogy bármire hajlandóak.

Amúgy pultos csajnak eleve csak olyan megy aki nagykanállal eszi a pasikat.

Forgalmat is csak ezek tudnak csinálni.

Egy "vendéglátós" alapból tudhatná ezeket.

(Ha valóban vendéglátós lenne.)

2022. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Fejlett szopóizmokkal bír... Azt!
2022. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Egy forró nyári napon az egyik itteni hall majd valami olyan elszólást, hogy "huh... bármit megtennék egy gombóc fagyiért" az észlényünk pedig rögtön arra fog gondolni, hogy "a bármi azt jelenti hogy egy teremnyi afgán bevándorlót is leszopna!!! még egy idősek otthonán is végigmenne!! hova süllyedt a vilag hogy itt reklámozza a szexuális aberrációit.... "


Kérdező, írj rá a csajokra pénzért bszás témában, aztán számolj be hogy hány másodperc alatt tiltottak a francba. Addig itt ezeknek nem lesz nyugta.

2022. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Azt, hogy dolgoztak már pultosként, de hajlandóak betanulni mondjuk pincérnek, vagy konyhásnak is. Az, hogy csinosak, az nem egyenlő azzal, hogy prostik is.

#4: Ezeket a baromságokat te honnan szeded? Én vendéglátós vagyok, és meg tudom cáfolni az állításaidat. Sőt, szerintem nem vagyok ezzel egyedül, biztosan sokan mások is.

2022. máj. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!