Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem érzek semmit?

Miért nem érzek semmit?

Figyelt kérdés

Már egy ideje nem erzek semmit. Teljesen ures vagyok belul és ugy erzem mintha csak egy gep lennek. Amikor reggel felkelek, mar rogton rossz kedvem van es lehangolt vagyok. ugy vagyok fele hogy na meg egy nap amit tul kell szenvedni. Mindig varom a napok veget amikor el tudok menni aludni és addig sem gondolkodok. Egyszeruen nincs kedvem élni. Ugy erzem teljesen egyedul vagyok ezen a vilagon és csak telnek a hetek, honapok en meg csak ugy vagyok. Vannak barataim, szereto csaladom és szeretem is oket, viszont sokszor vagyok bunko veluk akaratom ellenere is és gyakran elegem van beloluk. Egy ido utan nagyon idegesitenek az emberek és emiatt eltavolodok toluk de aztan meg maganyosnak erzem magam. Volt egy fiu akit szerettem es o is szeretett engem de mar 2 homapja vege van vele (végleg), abban az idoszakban sokkal boldogabb voltam, reggelente vidaman keltem és eletkedvem is volt. Es miota vege lett azota nem erzek semmit, egy nagy uresseg lettem lelkileg. Mar a fiún is tul vagyok nagyjabol inkabb csak az emlekek hianyoznak. Probalkoztam mas fiukkal de nem ereztem semmit irantuk sem.

Mi történt velem hogy azota nem erzek semmit?


2022. máj. 23. 01:47
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Elfojtott szerelmi bánat..

magadnak se ismered be.

2022. máj. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Depresszió tünetei.
2022. máj. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek szerint még is csak érzel. A szomorúság is egy érzés.


Amúgy kb ugyanezek a tüneteim, ez bizony depresszió. Azt írod vannak barátaid, családod, szóval ez csak kis szakítás utáni depi, nem komoly, majd elmúlik.

2022. máj. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!