Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A jó genetikájú emberek a...

A jó genetikájú emberek a társadalom privilegizáltjai?

Figyelt kérdés

Akiknek minden elnéznek, akiknek mindent szabad, akiket a semmiért körülrajongnak, befogadnak, támogatnak, bíztatnak?


Értelemszerűen akkor a rossz genetikájúak ennek ellentettje. Emlékszem, olvastam, hogy volt egy évszázad amikor a csúnya embereknek nem szabadott kimenni az utcára. Nem tudom ha ez igaz történet.


Ha a fentiekben van igazság, akkor ez etikai, morális és filozófiai kérdés?


2022. máj. 23. 10:17
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

30


Ezt mondják a pszichopaták akik nem tudják más helyébe képzelni magukat.

2022. máj. 23. 14:44
 32/38 anonim ***** válasza:
78%
Oh, én nagyonis bele tudom képzelni magam más helyzetébe. Képzeld, nincs jó genetikám, gyerekként sokat is szekáltak emiatr. Csak aztán megtanultam kiküszöbölni a piszkálást, és élni az életemet. Azóta hogy nem mindenem a masoknak való megfelelés szedtem magamra önbizalmat, megváltozott a kisugárzasom, kedvelnek az emberek. Annak ellenére, hogy most sem vagyok az a "chad" akit te az ideálodnak gondolsz.
2022. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

32


Csak aztán megtanultam kiküszöbölni a piszkálást, és élni az életemet. Azóta hogy nem mindenem a masoknak való megfelelés szedtem magamra önbizalmat, megváltozott a kisugárzasom, kedvelnek az emberek.“


Tehát sikerült elfogadtatnod magad azokkal akik külső miatt piszkálnak. És csöppet sem akartál megfelelni senkinek azt vallod?

Ez eléggé érdekesen hangzik. Ha én ilyesmit állítanék magamról akkor minimum arra alapoznám, hogy beintettem nekik a középső ujjam és direkt nem kerestem a társaságát az ilyen felszínes barmoknak.

2022. máj. 23. 14:52
 34/38 anonim ***** válasza:
78%
Orvos látott már?
2022. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

#33 köze nincs annak amit írtam ehhez :D

Nem azokkal fogadtattam el magam, akik piszkáltak. Magamat fogadtam el és mikor látták hogy nem veszem fel a szekálast abbahagyták, mert úgy már nem bolt vicces gondolom.


Egy szóval nem mondtam, hogy csöppet sem akarok megfelelni senkinek. Még mindig próbálok megfelelni a környezetemnek, mindenki ezt csinálja mert ez a társas lét alapja. Viszont nem ezt helyezem minden elé. Ha olyan dolgon kellene változratnom, amit egyáltalán nem akarok akkor nem teszem meg. Ha emiatt valaki kinéz akkor azzal meg nem foglalkozok, neki nem akarok megfelelni. Na az ilyenekkel nem foglalkozok, bár a beintés csak akkor van meg ha nagyon felidegesítenek.

2022. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszer jönni fog egy kor ahol csak szép, és külsőre tökéletes emberek fognak létezni. Eugenika.
2022. máj. 24. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

36


Gusztustalan. És a tudományhívő sarlatánok ezt támogatnák is mert az emberi élet a szemükben annyit ét mint egy pszichopata szemében.

2022. máj. 24. 09:02
 38/38 anonim ***** válasza:
64%
Xdddd
2022. máj. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!