Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek mire fel küldenek...

Az emberek mire fel küldenek pénzt vadidegen embereknek tiktokon ?Mi az értelme ?

Figyelt kérdés

Belenéztem egy liveba és azt látom hogy bambán nézi a telefont egy lány néha válaszolgat pár kérdésre vagy elmondja hogy ő egy nap alatt többet keres mint egy átlagember és az emberek mégis küldik neki a pénzt.Ennek mi az értelme most komolyan ?Semmi értelmét nem látom legalább lenne valami produkció vagy küldene cserèbe valamit.

A másik amikor két ember liveozik egymással és kuncsorognak a pénzért.Ez a tiktok a lehuzás modern kori megfelelője lenne vagy ennyire sok felesleges pénze van az embereknek ?Valaki magyarázza már el ennek a lényegèt akki jobban érti ezt .



2022. máj. 23. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják "donate"elésnek. Molnár Krisztián is régebben ebből élt. Meg talán ma is de már lehet nem aktív
2022. máj. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Modernkori koldusok és udvari bolondok.
2022. máj. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szörnyülködök rajta, de esküszöm, már komolyan elkezdtem fontolóra venni, hogy valami ordas nagy baromságot csinálok én is és abból szerzek pénzt. :D Ez a mai világ, sajnos. :/
2022. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha válaszolgat a kérdésekre az már legalább valami, egyszer láttam egy 16-17 éves forma fiút aki úgy hypeolta fel a közönségét mint valami aukciós.😅

"Okééé, eddig volt egy panda és egy szivárvány, mire visszaszámolok 30tól legyen egy rózsa is! Átléptük az 1200 nézőszámot, király! Na, ki küldi a rózsát? 30-29-28-27

🌹

Hopp, megvan a rózsa, köszi _tejfröcskölő2639_! A következő legyen a.... "


Néztem vagy 5 percig, mert nem hittem el hogy ilyen van.

2022. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ezen gondolkodni. Ki az aki erre költ. Főleg ha párbaj van, és mindkét fél nyerni akar. A sok nèző meg simán küldi nekik az ajándékot és szurkol.

Én láttam egy live-ot. Ott oroszlánt küldtek. Aztán írták, hogy kb 200 ezer forintba kerül ennek a küldése. A tiktokosok meg mindig szerénykednek, hogy ők nem kapnak ebből sok pènzt.

A legértelmetlenebb live-ok, amiket bedob a tiktok: valami rizs dobálás és a fiúk vagy a lányok nyernek. Fogalmam nincs mi ez. Tojáshéj leszedés. Illetve az asmr. Több ezer nézőjük van és sok ajándékozójuk.

2022. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kutyás akit követek pl menhelynek gyűjt pénzt.


Múltkor az egyik live arról szólt, hogy épp egy kutyát mentett.

2022. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Míg régebben több értelme volt,komolyan mondom mind elbújhat molnár krisztián mögé :DD

Azért is mondom,mert míg kikikn lehetet nevetni egy jót,meg hát jó kis beb..os live-ai több értelme volt mint ezeknek..

Mi is van tiktokon?

"küldjetek plísz rózsát,meg stb stb" de mit is csinál?

Nézz bambán,és semmit se csinál..

2022. szept. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!