Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Átadnátok az ablak melletti...

Átadnátok az ablak melletti ülőhelyeteket egy repülőn, egy vadidegen kisgyereknek?

Figyelt kérdés

Ha életetekben először utaznátok, úgy foglaltátok le a jegyet, és felnőttként neked is nagy élmény.


Én nem. És nem igazán érdekel, hogy egy idegen kölyök emiatt hisztizne.


2022. jan. 3. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Miért hisztizne...?

Vannak szülei, akik majd rendre utasítják.

A szülők is vehettek volna ablak melletti jegyet, ha olyan fontos nekik...

2022. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Én még barackot is adnék rá,ha nagyon hisztizne.
2022. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha a gyerek ablak melletti helyet akar, akkor foglaljanak jegyet úgy a szülei.
2022. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Sőt, szerintem nem is lehet helyet cserélni.
2022. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Persze, franc se akarja nézni, hogy milyen rohadt magasan vagyunk és mekkorát lehet esni meg milyen szépen lángol a motor. Jobb nekem a folyosó mellett, sokkal kényelmesebb.
2022. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Simán. Úgyis mindig befúj a szél az ablak mellett.
2022. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Nem érdekel. Nekem villamoson is hisztizett már gyerek, hogy oda akar ülni. Lehet, hogy szemét vagyok, de tanulja meg, hogy nem fog mindig mindent könnyedén megkapni egy kis hisztivel.
2022. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha nekem nagyon fontos lenne, felárat fizettem volna érte stb., akkor nem. Ha nem lenne annyira fontos akkor, és a gyerek szépen kérné, akkor sztem átadnám, kiv., ha mondjuk így vmi vállalhatatlan utastárs mellé kerülnék.
2022. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint igen, mert jobban szeretek a folyosó mellett ülni mint legbelül, szívesen cserélnék (volt már, hogy csak az ablak mellé tudtam foglalni). :D


Ha elvonatkoztatok ettől, és felteszem hogy az ablak mellett szeretnék ülni, akkor nyilván nem.

2022. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
Bármilyen járművön szeretek az ablak mellet ülni, szóval nem adnám át, akkor se ha a gyerek hisztizik, akkor se, ha a szülő.
2022. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!