Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy vadidegen lány az...

Ha egy vadidegen lány az utcán rámköszön hogy helllóóóóka akkor az ismerkedni akar(t volna)?

Figyelt kérdés
2021. aug. 23. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem hiszem
2021. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Összetévesztett valakivel.
2021. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Összetévesztett valakivel.“


Világos. és utána nem kérdezte meg hogy „na mi van nem ismersz meg“.... világos.

Hát ha összekevert valakivel csodálkoznia kellett volna én miért nem reagálok.

2021. aug. 23. 14:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönt és ment tovább?
2021. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
A mögötted álló barátnőjének köszönt.
2021. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, valószínűleg amúgy. De te miért hagysz ki ilyen opportunityt? Ne légy már topa, ilyen 1000 évente egyszer fordul elő, hogy egy nő így odamegy egy férfihoz. Na, mindegy, ez a hajó már elment. Lényeg a lényeg, hogy ja, valószínűleg ismerkedni akart.
2021. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Köszönt és ment tovább?"


Ment, sőt gurult suhant. Uis ő bringával volt én meg gyalog. Odaköszönt mire magamhoz tértem már rég továbbgurult.


"A mögötted álló barátnőjének köszönt."


Két ember volt az utcában így másnak nehezen köszönhetett.

2021. aug. 23. 14:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tovább suhant akkor lehet tényleg összetévesztett valakivel, rájött, hogy mégsem az a személy akire gondolt utána már elég kellemetlen hogy ja nem is te vagy, miért nem köszönsz, nem ismersz meg, stb.


Ha meg ismerkedni akart, akkor is mindegy ha mégegyszer találkoztok akkor kérdezd meg :)

2021. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is kihagytam egy hasonlót, csak ott két csaj volt a metrómegállóban. Persze bámultam őket, más érdekes nem volt a közelben. Az egyik hangosan "gyere mááár", aztán vihorászás. Erre úgy lefagytam, hogy inkább arra se néztem többet, meg jött a metró is.
2021. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!