Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt a Gyíkon sokan még ha...

Itt a Gyíkon sokan még ha egyet is értenek azzal aki ír valamit,csak azért pontozzák le,hogy Ők több pontot kapjanak?Ki dönti el,hogy mi helyes és helytelen?És mi a nyeremény?Ha az én gyertyámat elfújják attól az övék nem, fog jobban világtani!

Figyelt kérdés
2022. máj. 23. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
De azt hiszik!
2022. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is így érzem !
2022. máj. 23. 19:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem igen szoktam lepontozni senki nem pontokért vagyok fen
2022. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az Te vagy , de mások ?
2022. máj. 23. 19:58
 5/10 A kérdező kommentje:
Én pontozni sem szoktam, egyszerűen leírom az én véleményemet, hiszen ezért van ez az oldal és mégis sokan lepontoznak ! A párkapcsolat téren szoktam negatív pontokat kapni, pedig ha valaki akkor én tudom, hogy milyen egy kapcsolat, hiszen 56 éves vagyok.
2022. máj. 23. 20:00
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Én sem foglalkoztam sokáig a pontokkal, azt sem tudtam hogyan működik.


Nemrég figyeltem fel rá.


Ma nevettem, hogy egy kérdésre én írtam kb. 4 jó választ (mivel tájékozott vagyok a témában) és további kb. 4 ostoba válasz jött, mégis az enyémek voltak a végén pirosak.

Nem is igazán tudom hogy működik sőt, leírva sem találtam erre információt!

2022. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Igazán szerintem többféle motiváció van.


Az a véleményem, hogy vannak azok az emberek akikről te beszélsz. Aztán vannak az álszent husángok, akik mondjuk már a kérdezőt felnégyelnék mert merészelt olyat kérdezni, ami egyébként valós cselekedetként megbotránkoztató lenne (pl. a napokban volt egy csimpánzlumbálásos kérdés).


Ha megmondod nekik, hogy a kérdező lehet csak egy 12 éves, és nem is tudja mit jelent ez, sz@rrá pirosoznak.


Egy szinttel lejjebb vannak az érzelmi pontozók. Ők az alapján pontoznak, hogy szimpatikus-e a stílusod, a mondanivalód vagy nem.


Aztán még lejjebb azok, akik csak politikai nézet alapján pontoznak le. Beskatulyáznak az ellentáborba a “ti” címke alá, akármit mondasz utána -> piros.


A tápláléklánc majdnem legalja az egysejtű, aki baromságot ír, megcáfolod forrással, bosszúból lepontoz.


A legalja a lepontozóbarom. Ő lepontoz mindenki amikor feljön. Tulajdonképpen azért jön föl, hogy levezesse a frusztrációját a bepállott ülepe, a gombás hónalja vagy tudomisén mi miatt.

2022. máj. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,hogy megerősítettél ebben ! Érdekes, erre a kérdésre csak 4 választ kaptam ! Mindenki elkezdett gondolkodni ?
2022. máj. 23. 20:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Besz@rok 😂🤣😁👍


"a bepállott ülepe, a gombás hónalja vagy tudomisén mi miatt."

2022. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van akit erdekelnek itt a pontok? Aztse tudom nekem mennyi van 🤔
2022. máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!