Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak/Fiúk! Milyen gondolato...

Férfiak/Fiúk! Milyen gondolatokat vált ki belőletek egy tényleg igazán szép arcú kislány?

Figyelt kérdés

2022. máj. 24. 00:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
23%
9: Igen. Az én morális értékrendem szerint az, aki gyerekekre izgul az emberi szenny. Ha emiatt te vinnyogsz hogy rossz gonosz ember vagyok akkor az vagyok, pont leszarom :D
2022. máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Egy idegen gyereknél maximum annyi, hogy milyen aranyos. Unokahúgomnál meg, hogy mennyire imádom a kis vigyori tökmagot.
2022. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%
Engem érdekel a sztori, kérdező! Leírod?
2022. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Az még hagyján, hogy valaki pedofil, de legalább ne beszélne teljesen természetesen róla, mint ha semmi baj nem lenne vele.


Az esetről annyit, hogy nem írom le pontosan milyen lányról van szó, de a lényeg, hogy filmszínész és egy filmbeli szereplése miatt, ahol ha jól tudom 11-12 éves volt, nagyon sokan mondtak/írtak olyanokat, mint amit a 4-es szavazási pontban is írtam, hogy megvárnák míg felnő hogy feleségül vehessék. Ez így még talán nem is tűnik vészesnek, de hogy a szülők még bele is egyeztek volna, hogy egy idősebb f@*z vegye feleségül már 12 évesen?!?! Csak annyi volt a szerencséje szerencsétlen gyereknek, hogy semelyik ilyen húgyagyú nem "merte" bevállalni.

2022. máj. 24. 13:07
 15/20 anonim ***** válasza:
63%
#11 csak ezzel az a baj, hogy nem tehetnek róla. Sőt, drasztikus lépések nélkül nem is tudnak harcolni ellene. El tudják nyomni és szenvedni. Persze neked ez nem számít. Én semmi rosszat nem kívánok, de tapasztald meg, hogy milyen lehet így élni. Te, vagy akármelyik szeretted.
2022. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
38%

15: és ha nem tehetnek róla akkor már rendben van? Akkor már oké hogy gyerekekre veri és a neten kommentelget gyerekek képei/videói alá, esetleg gyereket vállal hogy legyen neki friss hús? Nem érdekel, hogy úgy született. Nyomja el, szenvedjen felőlem és gyerek közelébe se menjen, ha tudja magáról hogy aberrális szenny. De a legtöbbje úgyse teszi ezt mert ezeknek saját szexuális vágyai fontosabbak számukra mint az hogy a gyerekek normális életet élhessenek.

Azt már megtapasztaltam milyen amikor a szerencsétlen, ártatlan kis pedofilkák akik tényleg soha nem tennének semmit egy helységbe kerülnek egy kisgyerekkel és bátran mondhatom hogy szarok a lelki problémájukra, családtag vagy sem.

2022. máj. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
49%
Mindent leìrtál magadról. Az érvelésre képtelen, téves(!!!) általánosításból származó agresszív kirohanásszerű válaszaid pedig jól érzékeltetik, hol helyezkednek el a mentális képességeid. Segítek! Alacsonyan.
2022. máj. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
2022. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azt,hogy aranyos,esetleg meg is ölelgetném.Nem,ez nem pedofília.
2022. máj. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
18 éves kislány jöhet
2022. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!