Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az amit nem szívesen...

Mi az amit nem szívesen vásároltok meg, de mégis meg kell venni?

Figyelt kérdés

pl boltban, bevásárlás alkalmával


Kinél mik azok, amit szívesen nélkülözne?



2022. máj. 24. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Az ételen kívül szinte minden. A WC-papíron is úgy spórolok, hogy inkább veszek egy 100-as zsebkendőt. Nem költök felesleges kütyükre, nincs TV-m sem. Egyedül internetet fizetek, a telefonom is egy egyszerű modell, ami épp arra jó, amire kell. Nálam nincsenek státusz-szimbólum hajkurászások. De az is tény, jobban kijövök a pénzemből, mint a magyar átlag, pedig nem fürdök húszezresekben én sem.
2022. máj. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tampon.
2022. máj. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Boltban nincs ilyen. Nekem a biztosítások az a kategória, amit sose kötnék, ha bizonyos dolgokra (jármű) nem lenne kötelező.
2022. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Boltban nem igazán van. Nekem a fodrász ilyen, rühellek járni, csak sajnos egyedül nem tudom jól levágni a hajam.
2022. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Le lehet pontozgatni, de az átlag magyarnak nincs még egy alapvető pénzügyi kultúrája sem. Szórja a pénzt mindenre, aztán megy a sírás, hogy két nap alatt elmegy a fizetés. Anyámék voltak ilyenek. 180 ezres fizetésből csak 60-at cigire költöttek a faszijával, aztán ment a panaszkodás. Igen, az való igaz, hogy 180 ezer nem valami sok egy hónapra, de könyörgöm, ők nem fizetnek albérletet, falun laknak, saját tulajdonú házban! Nincs hitel már, csak a kisebb csekkek. Állítom, az emberek többsége, ha 5 milliárdot nyerne a lottón, az is kifolyna a kezükből maximum 1 év alatt.
2022. máj. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vaj.
2022. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Miután kiszúrták az autóm kerekét, nem nagy kedvvel vettem új gumikat 50+ ezerért.
2022. máj. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miert nem szivesen? Hogy ertve? Ami kell, azt ugy veszem meg, hogy nincsenek ellenerzeseim. Nem ertem a kerdest.
2022. máj. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minden, amire pénzt költök.
2022. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fogkrém, tusfürdő, eldobható borotva, mosogató és mosószerek, szivacsok, zacskók, bálaháló, járműalkatrészek (üzemanyag és kenőanyag szűrők, légszűrők és egyéb kopó alkatrészek, akkumlátorok, gyujtógyertyák, kenőanyagok, stb.)

Ezeket azért nem, mert nem tudok mit kezdeni a visszamaradó hulladékaikkal. (A szomszédom az övéit elégeti és bűzével mérgezi a környezetét és ilyenkor már levegőt sem szeretek venni.)

Üzemanyagot sem szeretek venni, az áramos közlekedés jobb.

Kacatokat sem szeretek venni.

2022. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!