Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szereti a 13 éves...

Miért szereti a 13 éves hugom, ennyire a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Tehát ez nekem fura, mert a mai világba, az ennyi idős lányokat, csak irritálják a gyerekek, a pasizáson szökésen, bulizáson jár az eszük, ő meg olyan lány hogyha pl valamelyik rokonnak ell kell mennie, ő szivesen vigyázz a gyerekekre, ha kell fel kel hozzájuk éjjel, meg nyugtatja őket, és a gyerekek is nagyon szeretik őt.
2022. máj. 25. 11:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

13 évesen én is szerettem a gyerekeket. 16 évesen meg már nem.


33 vagyok, sohasem akarok sajátot :) Ez van.

2022. máj. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
20/F vagyok, 15-16 éves korom óta szeretem a gyerekeket, najó ez egy kicsit túlzás, mert vannak olyanok, akik idegesítenek, mert folyton csak sírnak, visonganak, stb., de a jól nevelt gyerekeket, akik tényleg aranyosak, kedvesek, intelligensek, lehet velük beszélgetni, azokat szeretem, a tehetséges, okos gyerekekre meg büszke is vagyok. Viszont a poén, hogy nem igen szoktam gyerekek közelébe menni. Szeretem őket, óvom őket, de nem vágyom a társaságukra.
2022. jún. 20. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
pedig az a jellemző amit a kérdező ír.. tudom itt a gyakorin utópia van itt nem buliznak nem isznak , de nem ez a valóság.
2022. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért ez kemény, leírod hogy mennyire elítéled azt aki iszik, bulizik, szökdös, stb, majd mikor valaki nem ezt csinálja őt is elítéled, mert "fura". Mint a Brian életében is mondták "van akinek nem lehet a kedvében járni". Egyébként valószínűleg gondoskodó, türelmes, esetleg vidám természete van, és szimpatikus neki a gyermekek gondolkodásmódja. Nincs ezzel semmi baj.
2022. jún. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
14. Egyiket se itéletem el, sehol nem írtam ilyet! Én csak az itteni tinikből indulok ki, nyilván nem minden masodik gyerek ugyanaz. Es ilyet nem is írtam.
2022. jún. 21. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!