Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is legszívesebben kinyírná...

Más is legszívesebben kinyírná azt, aki kitalálta a koránkelést?

Figyelt kérdés
Bár szerencséjére valószínűleg már nem él.

2022. máj. 27. 06:35
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
41 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Ennyire azért ne unatkozz, hogy ilyen ostoba, semmitmondó kérdéseket kelljen kiirkálnod.
2022. máj. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Én undorítóbbnak tartom ha valaki délben kel.
2022. máj. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Egy fiatal, ha teheti átaludná a napot:) Aztán ez változik. Nyugi kérdező, lesz olyan korszakod, amikor imádni fogod a koránkelést:)
2022. máj. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Én!!!


Persze tudom, hogy a társadalom működéséhez van, ahol szükséges, de ahol nem, ott tudatosan kiküszöbölném, hogy kötelező legyen.


Nekem pl olyan a bioritmusom, hogy tök mindegy, mennyit aludtam, a kb 6:45-7 előtti ébredések kegyetlenek számomra.

20 perc és több ébresztő, mire félálomig eljutok, és miután már sikeresen kikeltem az ágyból (elvből nem rögtön), még végig félálomban készülődöm, mikroalvásaim vannak és nem tiszta az agyam. Tegnap pl korán kellett kelnem (6), és kb azt sem fogtam fel, hova megyek, hol a ruhám, hol a táskám.


Ha 7:30-kor kell ébrednem, akkor szinte álmos sem vagyok.


Voltak időszakok, amikor akár évekig korán kellett kelnem, NEM, ehhez nem tud hozzászokni az, akinek más a bioritmusa.

Ráadásul a péntekek már végképp extrém horrorok voltak.


Jelenleg rugalmas munkaidőben dolgozom, home office lehetőség kb 50%-os, az iroda közel. Sokszor home office előtt még futok is és ez is 7 órai ébredést jelent.


De ha mégis lesz gyerekem, akármennyi nehézséggel is jár a gyerek, számomra tuti a koránkelések lesznek a no 1.



29N

2022. máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Senki sem találta ki a koránkelést, te nagyon dinnye, akkor kelsz fel, amikor te akarsz, max. kirúgnak a melóhelyedről.
2022. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
dinnye :D
2022. máj. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha munkába kell menni, akkor én is utálom a koránkelést, mert utálom a munkámat. Ha viszont tudod,hogy azzal fogom tölteni a napot, amit szeretek, akkor mindig korán kelek,és még így is sajnálom, hogy rövid volt a nap.
2022. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagyobb bajotok ne is legyen, mint hogy fel kell kelni reggel.
2022. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!