Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hova mennél egyedül enni ha...

Hova mennél egyedül enni ha senki nincs aki veled menne, vagy vennél gyors egy péksütit csak?

Figyelt kérdés

Egyedül hogyan lehet normalisan étkezni ha nem akarsz főzni?

Kb sehogy?



#taplálkozás egyedul
2022. máj. 27. 13:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
46%

Dehogy égő.

Péksüti nem,azt mondjuk vennék a lidl-ben,de mekibe,Burger többször bérletem egyedül.

2022. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
72%

Egyedül olyan helyre gáz (és értelmetlen) beülni, ahol nem is a kaja, hanem az összejövetel és a puccosság a lényeg, pl egy Michelin-csillagos étterem, ahol 20 ezer forintért pár falat kajával kiszúrják a szemed.

Bármi más az okés és miért ne.

2022. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
21-es vagyok: beültem
2022. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
74%
És ki nézi, hogy egyedül vagy? 😃 vagy mi az égő benne? Még ha feltesszük, hogy az összes vendég arról beszél, hogy mennyire gáz, hogy egyedül eszel, akkor mi van? Vagy mit gondolsz? Hogy odaállnak majd eléd sorba, hogy mindenki megmondhassa, hogy mennyire egy selejt ember vagy, hogy egyedül jársz étterembe? És attól talán rosszabb lenne a kaja? Vagy nem laknál jól? Mi vaaaan!?
2022. máj. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
88%
Én jobb helyekre nem szeretek egyedül beülni enni, mert kellemetlennek érzem és szorongok tőle. Ezzel sincsen gond amúgy, biztos sokan el szoktak menni egyedül is stb., de én úgy nem érzem jól magam. Viszont pl. menüzni szoktam egyedül is, illetve ilyen gyorsétterem felé helyeken is szoktam enni (pl. gyrost is igen), de valamikor csak egy szendvicset, salátát, szelet pizzát stb. veszek, ha azt kívánom. Ha pedig otthon vagyok, akkor sokszor inkább rendelek minthogy elmenjek valahova és akkor az úgy meg pláne nem “ciki” (egyébként sem ciki, persze, de nem mindenki érzi magát komfortosan így).
2022. máj. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Metionin ***** válasza:
100%
Bárhova, amit megkívánok. Egyedül is tudok enni.
2022. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a joistenbe lenne ego??
2022. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 CsakAKommenteketJöttemOlvasni ***** válasza:

Én múltkor egyedül mentem pizzázni, mert iszonyatosan megkívántam egy nápolyi stílusú marinara-t. Leültem és megettem és csodás élmény volt az a pizza.

Érdemes ilyenkor olyan kaját enni, amit a haverok/párod nem szeretnek és kiélvezni az összes falatot, vagy új helyeket is kipróbálhatsz, amire mindig is kíváncsi voltál.

Az is lehet, hogy betárazol a kedvenc müzlieidből és csinálsz otthon müzli mix-et bármikor, amikor akarsz.

Minden filmezős/uncsizós délutánhoz másmilyet dobsz össze variálható feltéttel pl kakaópor, fahéj, gyümi stb -ami van otthon.

2022. okt. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!