Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan életkèptelenek az...

Miért olyan életkèptelenek az emberek, hogy egyedül nem képesek semmit megtalálni, hanem mindig az árufeltöltőt kell zaklatni?

Figyelt kérdés
Egy nap 20x vagy 30x azt csodálkoznak, hogyha az ember már nem válaszol kedvesen. 🤣🤣 Olyan könnyen ítélkeznek , a legnyugodtabb ember is felháborodik ezen. 🤣
2022. máj. 18. 07:05
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
97%

Én voltam árufeltöltő és voltam kérdezgető vásárló is így talán tudok válaszolni.

Volt mikor siettem valahova és nem elsőre találtam meg amit keresek, akkor megkérdezem mert gondolom az árufeltöltő jobban tudja mi hol van hisz ez a munkája én meg egy ismeretlen boltba ha megyek nem tudom egyből mi hol van.

AMikor meg árufeltöltő voltam akkor engem nem zavart ha kérdeznek mert ez is a munka része volt, és a mi boltunk bejáratott volt de túlzásnak tartom a napi 20x 30x kérdezést mikor nálunk naponta volt 3 aki kérdezett. :D Olyan mint a nagyobb savoya ott eltudom képzelni.

Amúgy ez nem életképtelenség hanem egyszerűen valakik nem akarnak keresgélni és időt pazarolni ezzel míg az árufeltöltő dolga is hogy megmutassa azokat, ha nem tetszik lehet másik munkát keresni...munkaköri feladat végülis.

2022. máj. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
97%
Amelyik boltba naponta járok, ott megtalálok mindent, de más boltban meg szoktam kérdezni. Nem vették eddig még zokon.
2022. máj. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
9%

Az embereknek elvárásaik vannak, ha már egy szolgáltatást igénybe vesznek. Érdekes, hogy mindenki ugat arról, hogy "légy önálló", aztán ha egy ilyen szituba keverednek, akkor meg kell a segítség, és ha nem segít/nem megfelelően segít az ember, akkor megy a jelentgetés a főnökség felé.

Megértelek kérdező...

2022. máj. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
57%
Miért vagy olyan életképtelen hogy árufeltöltő vagy?
2022. máj. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
94%
Ezzel pont azt bizonyítják, hogy nem életképtelenek, hisz képesek megoldani hogy valamit hatékonyan és egyszerűen megszerezzenek. Az életképtelenség pont az lenne, ha valaki egy órán át járná a polcokat, nem találná amit keres, és inkább feladná.
2022. máj. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
94%
De anyukám, neked konkrétan ez a munkád része. Ahogy a telefonos ügyfélszolgálatnak, a helpdesknek... Ha nem tetszik, minden lehetőséged és jogod megvan arra, hogy mással foglalkozz. De aki emberek között végez munkát, annak kutya kötelessége tisztességesen bánni az emberekkel. Nem, nekem sincs hozzá türelmem, ezért dolgozom back officeban.
2022. máj. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
88%
Az tényleg életképtelen, aki például a keresőt nem tudja használni a problémáira, de egy boltban keresni valamit, egyáltalán nem az. Ha lenne térkép a boltról, hogy mi hol van fixen, akkor az lenne. De a buzı fajtátok félévente átrendezi marketing címszó alatt, hogy járd szépen végig az egészet, hátha többet vásárolsz.
2022. máj. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Én szemèly szerint azèrt szoktam kérdezn, mert nem a nézelödös tipus vagyok, hanem a céltudatos, leveszem a polcról, ami kell és megyek, de ha nem tudom hol van? Nem szeretném az egész boltot körbejárni egy termék miatt, kérdezni 10mp, bolttól függöen egy kör a 2perctöl a 30ig bármennyi lehet…
2022. máj. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
86%
Önálló vagyok. De ha sietek, akkor rákérdezek. Főleg, ha átpakolják a dolgokat:( De sokszor az árufeltöltő is azt mondja, hogy nem tudja - de belőled kiindulva lehet, hogy csak cs*szik végezni a munkáját. Mert a munkádba ez is beletartozik.
2022. máj. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
94%
Ne csodálkozz, hogy kérdezgetnek, mikor a főnökeid bizonyos időközönként átpakoltatják a termékeket, hogy aki megszokta már úgy, annak is be kelljen járnia az egész boltot, hogy megtalálja azt amit szokott venni. Hacsak nem kérdezi meg az egyetlen élő kontaktot a boltba az árufeltöltőt. Ugyanis nincs kiírva rá, hogy hozzá ne merj szólni, mert ő csak árufeltöltő, és nem eladó.
2022. máj. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!