Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi visz rá valakit arra, hogy...

Mi visz rá valakit arra, hogy olyan jellegű kérdésekre amik a feltevéskor érvényesek, gyors megoldás kell, ami meg is születik és avval le is zárul a téma, fogja magát és hetek, hónapok múlva beír oda egy olyan választ?

Figyelt kérdés

Ráadásul olyan választ amit ott már több ember leírt.


Mi jár az ilyenek fejében?


Sok ilyet látni.



#válasz gyakorin
2022. máj. 29. 15:56
 1/8 Senior Séf ***** válasza:
80%
Közlési kényszer.
2022. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Példa :


Kérdés : Betettem az előbb a sütit a sütőbe, nem raktam bele mogyoró granulátumot pedig a recept írja, mit csináljak?


Válasz 1 : Sebaj, tedd bele sütés után.


Válasz 2 : No para, miután kihült rakd

bele.


Válasz 3 : Süsd meg, várd meg míg kihül és tedd bele.


Kérdező : köszi mindenkinek, sikerült ahogy írtátok, mindenkinek ízlett!


Következő hónap :


Válasz : Szia, szerintem úgy lenne jó ha most már bent hagynád a sütőben és megsütnéd, utána várd meg amíg ki nem hűl és nyugodtan belekeverheted mielőtt tálalnád.

2022. máj. 29. 16:07
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha hónapokkal később ir valaki választ, akkor az 2 dolog miatt lehetséges szerintem. 1, a kérdező valamiért kiemelte a kérdést, igy megint mások elé került, azaz mégiscsak akar rá új válaszokat

2, olyan kérdése volt amire többen keresnek rá vagy itt, vagy guglin (pl tanácskérés gyakorlai dolgokban, mint "mit tegyek ha lassú a gépem") akkor pedig van esély rá hogy a válaszoló maga is direkt keresett rá, és van mondanivalója a témában. Nem csak kérdezőnek szól a válasz, hanem kb mindenkinek aki hozzá hasonlóan akar olvasni a témában. (volt hogy olyan válasz segitett egyszer nekem, amit jó 1 évvel a kérdés kiírása után írtak, szóval tényleg hasznos tud lenni)


Ha egyik sem áll fenn, akkor tényleg csak szájjáratás.

2022. máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Írtam, a példában is, hogy azt ismétli el amit már többször leírtak.


Avval semmi gond nincs ha akár évek múlva írnak be valahova új infót.

Az jó!

2022. máj. 29. 16:16
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
A GYIK szintlépésének a feltételei a válaszok száma is, illetve a válaszok "hasznossága"; mivel azt a kérdést úgysem nézi senki, nyugodtan felpontozhatja magát más fiókból és egy válasszal közelebb kerül a következő szintig.
2022. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, furcsa lesz a válaszom, de én a következőket tapasztalom, tapasztaltam, és nem egyszer-kétszer.

Elég gyakori látogatója és válaszadója vagyok a GYIK-nek. Akadnak azonban olyan helyzetek, hogy napokig nem nézek rá az oldalon futó kérdésekre, azaz nem vagyok aktív felhasználó. Eltelik mondjuk egy hét is, és a belépésemkor évekkel ezelőtti kérdésekre valaki pont aznap ad választ. Ezen már sokat töprengtem, hogy miért pont ma, miért akkor amikor távol voltam, nem vettem részt az oldalon zajló eseményekben? Ezeket kissé furcsának találom. Az erről született gondolataimat nem írom le.

2022. máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6# pedig leírhatnád, akár priv. mert nem értem, azaz nincs ötletem hogy mire gondolhatsz. Igaz, nem vagyok itt rutinos.
2022. máj. 29. 17:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy ezt a kerdest barki mas barmikor feltehetne, es akkor latta meg amugy az illeto. Gyakorizni meg OCD.
2022. máj. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!