Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan van ilyenhez bárkinek...

Hogyan van ilyenhez bárkinek is bátorsága?

Figyelt kérdés

Egy 17 éves srác (az etnikum mindegy) éjjel betört a tanyámra. Símaszkot húzott de így is elkapták, rendőrök szerint a helyi kapitányság egyik törzsvendégéről van szó.

Én csak azt nem értem, hogyan van bárkinek is ilyenhez bátorsága? Még felnőtteknek is, nemhogy egy szinte még gyereknek. Fel sem bírom fogni, hogyan gondolja valaki hogy megúszhat egy ilyet?



2022. máj. 30. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell mondanod, mindenki tudja, hogy cigány.

Ők ilyenek, ezt tanulják otthon, ez elfogadott és generációs hozadék náluk.

Ezeknek soha semmit ne higyj el, ritka alávaló népség.

És igen, a sok proli kedvéért...vannak kivételek. De egy 20 fős naccaládban hiába várod el, hogy az őket körülvevő mérgező hatások következtében is integrálódni tudjanak..nem tudnak.

Olyan, mint amikor egy csomó alma van egy kosárban, elég csak egy romlott és az összes romlásnak indul. Nos itt a java része romlott.

2022. máj. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Úgy, hogy valószínűleg nem igazán van vesztenivalója, mert tanulatlan és mélyszegény, ezért neki az a make it or break it, vagy összejön neki a jobb élet bűnözésből, vagy ha nem, még az fiatalkorúak börtöne vagy nevelőintézet sem oylan nagyon szar hely ahhoz képest, ahol amúgy van.
2022. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%
Mi a kérdés? Vagy csak cigányozni szerettél volna egyet?
2022. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 A konkrét kérdés tulajdonképpen az, hogy hogyan van mégis bárkinek is ilyenhez bátorsága, hogy ilyet csinál? Mert egy normális emberben szerintem van egy korlát amit nem lép át.
2022. máj. 30. 20:46
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Hogyhogy hogyan? Nem vagyunk egyformák. Mások a képességeink, motivációink, lehetőségeink, nyilván lesznek akiknek lesz bátorsága olyat megtenni, amit a többségnek nem.
2022. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
21 századi Rózsa Sándor
2022. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennek nincs morálja, nem kapott nevelést, és jól írták előttem, veszítenivalója sincs. A múltkor rápillantottam a police.hu körözési listájára, tele van ilyen tizen-huszonéves kisebbségi alakokkal.
2022. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%

4

Ez nem kérdés. Akinek kell valami ami nálad van az vagy elveszi vagy nem. Ez nem etnikum függő. Unokatestvérem is sitten ül többszöri betörés miatt. Nem cigány a családja is normális csak bekerült a suliban a gazdag gyerekek elit klubjába ahonnan nem akart kicsúszni mert csóró.

2022. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem bátorság hanem a beltenyészet eredménye.
2022. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kognitív alapfunkciók zavara.
2022. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!