Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek ezt miért csinálják...

Az emberek ezt miért csinálják? Ez mire jó? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogyha valakinek valami nehezebben megy mint másoknak akkor a többi ember nem hogy segítene neki vagy tippeket adna hogy hogyan lehetne jobb és türelmes lenne ehelyett nagyképűen és megalázóan viselkednek vele szemben. Talán azt gondolhatják hogy ha szemétkednek vele akkor majd összekapja magát hogy elkerülje a szemétkedést és ettől ügyesebb lesz vagy nem tudom.

2022. máj. 31. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert van rengeteg dolog, ami frusztrálja őket az életben. Tudom is én sárgacsekk, rossz kapcsolat, családi háttér, utálják a munkájukat ilyenek.

Ezek meg annyira leszívják őket, hogy türelem és együttérzés nincs bennük.

2022. máj. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert vagy az van amit az első válaszoló mondott vagy mert alapból rosszindulatú görény emberek akik örülnek a másik ember bajának,gyengeségének.Sajnos ez a leggyakoribb.Észrevettem ha egy új dolgozó bekerül a csapatba akkor ha tehetik kipécézik.

Én pl tapasztalat nélkül kezdtem egy munkahelyen és sok mindent nem értettem,nem tudtam.Meg lett persze mutatva de azt várták hogy azonnal mindent tudjak:D Mikor rámszállt a felettes akkor hibát hibára halmoztam mert felidegesített állandóan.Ment aztán a csodálkozás hogy miért nem vagyok tökéletes:D Meg az apróbb szpatásokról már ne is beszéljünk.Mentem volna be és rossz volt a kulcsom aztán kopogtam hogy engedjenek be és bsztak beengedni.Ott álltam 1 órát az ajtóban:D Ilyen szemét emberek vannak.

2022. máj. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is közrejátszik, hogy ettől jobbnak érzik magukat a másiknál.
2022. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudnék soha senkivel szemben így viselkedni. Ez nagyon gyerekes
2022. máj. 31. 10:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez még a mi gyerekkorunkban is így volt. A csald barátainak a gerekei is csak így tudtak egymással beszélni, ha az egyik valamit nem tudott akkor ilyen stílusban magarázott neki a másik.


Velem is megpróbálták. Bosszút álltam, utána nem merték többet csinálni velem.

2022. máj. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem viselkedik így mindenki, meg kellene válogatni a társaságod
2022. máj. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs turelmuk hogy az uj dolgozo betanuljon. Normalisan. De ruhelltem az elozo munkahelyem pont emiatt. Fuj.
2022. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit frusztrálja őket, hogy műszak végéig nem ihatnak.
2022. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Erre csak egy magyarázat van:

A magyarok ilyenek:

https://www.youtube.com/watch?v=VOA05YnLwzU

2022. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!