Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok ha a gyerekete...

Mit csinálnátok ha a gyereketekrõl kiderülne hogy pedofil?

Figyelt kérdés

Mit csinálnátok, hogy éreznétek, ha megtudnátok hogy a gyereketek pedofil (vonzódik a kisgyerekekhez)?

Ha kiderülne hogy szexuális dolgokat csinált kisgyerekekkel, feljelentenétek? És abban az esetben, hogyha soha semmi konkrétat nem csinált, csak benne van a hajlam, képesek lennétek elfogadni és szeretni? Milyen lépéseket tennétek mások biztonságának megörzése érdekében?

Csak kiváncsiságból kétdezem amúgy, nekem nincs gyerekem, és fogalmam sincs mit csinálnék egy ilyen helyzetben.



2021. dec. 13. 16:25
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
63%
elzavarnám a háztól és feljelenteném ha kitudódna
2021. dec. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
72%

#1 Az nem zavar, hogy a melegek másik felnőtt emberrel szexelnek szerelemből, míg a pedofília kb kizárólag erőszak lehet? Vagy nálad ez egyre megy? Az ilyen idióta barmokat kéne betiltani.

Kérdésre válaszolva: Nagyon szomorú lennék. Mindenképp megpróbálnám rávenni, hogy kezelje ezt pszichiáterrel. Ha nem csinálna semmit, csak vágyai lennének, akkor sajnálnám, mert ezekről senki nem tehet. De ha tettlegességig jutna, akkor feljelenteném. Nem tudom, tudnám-e szeretni utána. A gyereket megerőszakolni kb a legnagyobb erkölcsi bűn.

2021. dec. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
72%

Valahol itt volt egy kérdés hasonló témában.

Ott voltak elgondolkodtató dolgok. Hogy igen, lehet vágyakozik erre és ezzel nem tud mit kezdeni. De amíg csak vágy a vágy addig nincs gond. Járjon el kezelésekre és próbáljon nem erre gondolni.

Számomra elképzelhetetlen, hogy ilyen gyerekem legyen. Én demiszexuális vagyok, csak olyan lányok iránt érzek szexuális vágyat akiket szeretek is. Szóval még számomra az se elég, ha nő nemű az illető, hanem ezen felül kell egy érzelmi kapocs is. Na, hogy pont egy ilyen beállítottságunak legyen ilyen gyereke...

2021. dec. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
24%
Gyűjtenék bizonyítékot és feljelenteném
2021. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
38%

Mivel a gyerekem, így nyilván alap, hogy nem válnék az ellenségévé és nem tennék ellene.

Mivel nem vagyok olyan tufa, mint itt egyesek, így tisztában lennék, hogy ezt nem tudatosan választotta magának, hanem ő is szenvedő alanya egy, a törvény által üldözött, de nem akaratlagos tulajdonságnak.

Nyilván semmilyen pszichoterápia vagy pszichiátriai kezelés ezt a tulajdonságát nem tudja kiütni, felülírni, így inkább abban segíteném őt, hogy az teljes tudatos önkontrollt kifejlessze, továbbá igyekeznék minél empatikusabbra nevelni őt. Mégpedig azért, mert ha felelősségteljes és empatikus, akkor nem fog olyat tenni, amivel kiszolgáltatott és ártatlan lényeket bántana.

2021. dec. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
65%
Amugy meglepoen sok a gyerekeket eroszakolo ferfi, ha elnezitek a hireket, rengeteg ferfi molesztalja a sajat vagy a nevelt lanyat.minden hetre jut egy hir. Regi vilagban meg tobben voltak. En is feljelentenem. Bar az enyem meg 8 eves, de ugy vennem hogy szamomra halott. Merthogy igy is meg lehet halni, az ember lelkeben, nem csak autobalesetben.
2021. dec. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%

1es csakhogy a melegeknél kölcsönös a beleegyezés, egy pár hónapos vagy pár éves gyerek nem hiszem hogy beleegyezését adja.


Kíváncsi lennék a fejedre ha a te gyereked erőszakolná meg egy pedofil akkor is megsimogatnád a buksiját és elfogadnád?

2021. dec. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
78%

1., Anne, vagy "hogyishívnak". Hogy nem szakad rád a plafon? Hogy a lópikulába említed egy lapon a melegeket, és a pedofilokat? Nekem nincs bajom a melegekkel, míg nem tombolnak felvonulásokon, de ha egy 4-5 éves kislányt megerőszakolna a fiam, vagy netán a férjem és tudnék róla (elméleti hálistennek), első lenne, hogy feljelenteném. Minden normális embernél alap.

Kérdező! Gyerekkoromban kb. 10-11 éves lehettem, kézilabdáztam. Volt, hogy az edzés kint volt a szabadban, kézipályán. Volt egy férfi, aki elővette a farkát és ott mutogatta köztéren. Mi csak kinevettük, az edző se nagyon foglalkozott a dologgal. Ma már évekre is lecsukhatnák..

2021. dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanazt, mint bármely más pszichés betegség esetén. Szereznék neki pszichológust, pszichiátert. Ennyi.
2021. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%
Ha megtudnám hogy gyereket molesztált, megerőszakolt? Feljelenteném. Magam is áldozat voltam, tudom mit tesznek azok a szörnyeteg pedofilok az áldozatuk életével. Börtönben az összes pedofil korcs helye aki gyereket bánt.
2021. dec. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!