Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért lehet, hogy anyámék...

Az miért lehet, hogy anyámék rengeteget suttognak?

Figyelt kérdés
Én egész nap itthon vagyok, tesóm egyetemen, máshol. Én általában csöndben vagyok, és emeletről is hallom időnként azt a fület szúró, óvatosan suttogó hangot, mintha éjjelek éjjele lenne és mindenki aludna (de ez nappal van persze). Hogy én vagyok-e a téma, azt nem tudom. Én soha nem suttogok, maximum halkan beszélek ha olyan a helyzet, tehát nem tudok ebbe így belegondolni. A megkérdezés nem opció, meg zavarni se akarok ilyennel. Miért csinálhatják ezt?

2022. máj. 31. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen biztos, hogy nem anyádék suttogását hallod a másik emeletről. Szorongsz. Amúgy úgy mégis mi az, hogy nem opció a megkérdezés, és úgy mégis mért gondolod, hogy rólad beszélnek? És azt miből gondolod, hogy ha bármit kérdezel tőlük, azzal zavarod őket, továbbá azt miből, hogy nem szabad zavarnod a szüleidet? Azt hiszem, rád férne egy pszichológus!
2022. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerinted ő tudni fogja hogy miben sántikálnak anyámék?o.o
2022. máj. 31. 20:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Sántikálnak?!

Tanulsz, nem?

Nem akarnak zavarni.

De voltál már fülésznl?

2022. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Mért vagy egész nap otthon?
2022. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem a nap nagy részében, de vizsgára készülök igen. Talán a focipályán kéne a jegyzeteimet lapoznom?
2022. máj. 31. 21:48
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyes is nyugodtan belekezdhet egy szövegértelmezési tréningbe, nem tudom hol írtam hogy azt gondolom, hogy rólam beszélnek. Nem is gondolom. Kár, hogy a szövegértelmezési képesség nem az oldal felhasználási feltételeinek része.
2022. máj. 31. 21:59
 7/9 anonim ***** válasza:
7%
"Hogy én vagyok-e a téma, azt nem tudom." Ebből az következik, hogy felmerül benned, hogy te vagy a téma. Nekem biztos nem jutna eszembe azt feltételezni, hogy valakik, akiket nem hallok, épp rólam beszélnek.
2022. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem igaz hogy nem tűnik fel, hogy ez távolról sem feltételezés. Ugyanakkor, kizárhatjuk a tényt? Egy ennyire nyitott kérdésnél egyiket sem tehetjük meg.

Az ember normál esetben inkább beszél mint suttog, tehát érted..

2022. máj. 31. 22:07
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Annak, hogy rólad beszélnek, a valószínűsége mondjuk fél százalék, annak, hogy nem, 99 és fél. Szerintem eleve nem is suttognak, de mért nem kérdezed meg? Ha ennyire izgat, a gyakorin ezt nem fogjuk neked megmondani! A szüleid viszont tökéletesen tudják!
2022. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!