Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg gáz hogy óvodai...

Tényleg gáz hogy óvodai dajkaszerernék lenni?

Figyelt kérdés
Szeretem a gyerekeket, nem élünk rossz korulmenyek kozott a ferjemmel es ezert azt akarja hogy otthon maradjak csak. En mindenkepp szeretnek valamit dolgozni mert igy is elment mar 3 evem igy...ovodai dajka felkeltette az erdeklodesem erre lenezoen mondta hogy az micsoda alja munka es inkabb maradjak otthon. Miert lenne alja munka??? Bejelntve nem vagyok a cegebe,pedig eddig azt mondta hogy mindenem rendben van,ő rendezi. Elmentem a konyvelonkhoz titokban es azt mindta h egyedul a 8ezer ftos tb van fizetve utanam,semmi mas. Nagyon ketsegbe vagyok esve...szinte gorcsisen akarok menni dolgozni valahova, de ahol mi elunk ott tul sok lehetoseg nincs...
2022. jún. 1. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Miért mit szeretnél még a TB-n kívül?


Mennyi idős vagy? azt nem mondtad. Mivel telik a napod azt sem.

2022. jún. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Az egyik legcsodálatosabb munka a picikkel foglalkozni, ápolni, gondozni őket. Nektek nincs gyereketek?


Nem szabad alárendelni az életedet a párodnak. Kiszolgáltatottság.

Hiába fizeti a TB-t, ha nulla nyugdíjad lesz, mert nincs kereseted.

Amúgy meg bármit hozhat az élet: betegséget, halált, válást, akár, és akkor mi lesz veled?

A háztartási munka is munka. A mai világban a gépekkel fél nap alatt végezni lehet vele, vagy annyi sem.

Ingerszegény életformában, magányosan, előbb-utóbb depressziós lesz az ember, és sokan ekkor kezdenek hozzányúlni az italhoz, egyebekhez.

Futás dolgozni.

2022. jún. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Ezek szerint semmiféle jövedelmed nincsen?!


Ez durva. Totálisan ki vagy szolgáltatva a férjednek, mint

egy ingyen házvezetőnő extrákkal.

Irány a munka világa.

2022. jún. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Csak nem zsebpénzt kapsz a férjedtől, mert nincs semmiféle fizetésed?

Na, az adná be!

2022. jún. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez aztán a tipikus vállalkozó a javából! A saját párját is átbaxa a bejelentéssel. Ész megáll...

Jobban jársz, ha nem csak munkát, hanem normális társat is keresel.

Nem nézem le a dajka munkát, én is voltam dajka, de kívülről ez a munka más, mint valójában.

A gyerekekkel foglalkozni nem lesz sok időd, azt az óvónők végzik. A dajkának marad a piszkosabb meló. Mosogatáa, uzsonna előkészítése, tálalás, takarítás, öltöztetés, ágyak pakolása. Ráadásul mivel sok a női kolléga, nem épp zökkenőmentes az együttlét.

A fizetés sem jónak mondható.

2022. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!