Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lassan 30 éves férfiként,...

Lassan 30 éves férfiként, kisugárzás vagy egyéb oka lehet-e vajon annak hogy még sosem volt semmiféle kapcsolatom ? Részletesebben lent.

Figyelt kérdés
Eddig munkahelyeimen egyedül dolgoztam,a suliba járáskor már melóztam 2 telefonszám van a telefonomba.Lakásom, autóm van nincs hitelem. És az egész életemet egyedül éltem szinte le, Nem lopok, nem csalok, öszinte és becsületes vagyok. Mégis valami nem kerek és nem tudok rájönni mi az ? Mi lehet az oka ?

máj. 24. 17:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
40%
Mennyire vagy vonzó külsőre?
máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%
Zárkózott lehetsz, falat emelsz magad köré. Aki nyitott a külvilágra, óhatatlanul szerez kapcsolatokat.
máj. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
1/1 átlagos kis felesleg van 99Kg 187cm magas.Kultúrált megjelenés szeretem a rendet és tisztaságot.:D
máj. 24. 17:31
 4/33 anonim ***** válasza:
29%
Nem lehet, hogy "jófiúnak" titulálnak?
máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
2/3 Csak azért vagyok az mert nagyon sokat láttam már.
máj. 24. 17:37
 6/33 anonim ***** válasza:
53%
Jársz olyan helyre, ahol ismerkedhetsz másokkal? Mert ha csak otthon vagy meg melózol (és azt is egyedül), akkor nagy mázli kell, hogy valakivel épp a közértben ismerkedj meg.
máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

"Nem lehet, hogy "jófiúnak" titulálnak?"


Nem igazán tudom mások mit gondolhatnak, de bárhol megjelenek sokszor bámulnak. Mondjuk elég széles vál csukja mert azért edzegetek de nem vagyok kigyúrva.

máj. 24. 17:45
 8/33 A kérdező kommentje:

"Jársz olyan helyre, ahol ismerkedhetsz másokkal? Mert ha csak otthon vagy meg melózol (és azt is egyedül), akkor nagy mázli kell, hogy valakivel épp a közértben ismerkedj meg."


Nem járok el sehova mert nem szeretem a clubbokat ilyesmi , annak idején ha mentem valahova mindíg megtalált a baj. Volt olyan random belém kötöttek az utcán Pl áltunk 8-an haverok csak nekem kiabáltak oda. Sosem értettem ezt sem.

máj. 24. 17:50
 9/33 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyszerűen csak nem jön a kapcsolat, mert nem mozdulsz ki, nem ismerkedsz. Nem baj ez, de akkor lehet tinder és társait kell bevetned. De tény, hogy nehéz ismerkedni, senki nem szeret megnyílni a másiknak a mai világban, kicsit nehézzé teszi ez a kapcsolatokat.
máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
75%

Tulajdonképpen akkor nincs barátod, nincs párod. Családoddal,szülőkkel azért csak van kapcsolatod ?

Részben hasonló voltam fiatalon,ezért kérdezem.

máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!