Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőként mért nem hordol mosható...

Nőként mért nem hordol mosható betétet tampont hogy a környzetet véd?

Figyelt kérdés
2022. jún. 1. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
És te miért nem forgatsz első sorban helyesírási szótárt? Hogy védd a környezeted és ne kelljen fát kivágni?
2022. jún. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Mert nem fogom mosni. Fúj.
2022. jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Mucika, mennyi mososzerre es forrovizre gondolol?
2022. jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Sok mindenre hajlandó vagyok a környezetvédelem érdekében, de erre nem.

Ámen.

2022. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Mert rém gusztustalannak és nehezen kezelhetőnek tűnik. Akkor már inkább egy intimkehely.
2022. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Mert kimosni sokkal környezetszennyezőbb
2022. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Mert a mosása környezetszennyező.

Meg amúgy kelyhet használok. :D

2022. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

A fentebb leírtakon kívül:

én átlagosan óránként cserélem, amikor erősebb a vérzésem (a legnagyobb, énszakait használom). Ha egész nap nem vagyok otthon, szerinted mégis hol fogom mosogatni a betétet? Vagy lesz nálam egy táska tele az egész napra elegendő betétekkel, meg egy másik, ami a nap végére tele lesz véres és cafatos textilekkel, amik ott pállanak sok-sok órán keresztül, míg lehetőségem lesz őket kimosni? Vagy szerinted hogy működne ez?

2022. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező, vágd meg magad, hogy jól follyon a véred, ezt ismételd meg minden nap egy héten keresztül, és az összevérzett ruhaanyagot, amivel betekered a sebedet, mosd ki.


Előbb tapasztald meg, és utána u..gass bele a nők dolgába. Agyatlan hímnemű egyed.

2022. jún. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Én nem vagyok benne biztos, hogy az a havi fél csomag intimbetét fogja elpusztítani a Földet. Miért a leglényegtelenebb, legkisebb tényezőt sikerült megtalálnod? Miért nem kérdezel rá, hogy aki megtehetné, az is miért megy személygépjárművel ahelyett, hogy gyalog menne? Miért nem kérdezed meg, hogy sokan miért cserélik le 3-4 évente a telefonjukat? Sorolhatnám még.

Arról nem is beszélve, hogy a kimosásához vizet pazarolnál el, és mosószert, illetve fertőtlenítőt kellene használnod. Ahelyett, hogy elővennél egy másik betétet.

Ez nem az a terület, ahol eszeveszettül zöldnek kell lenni.

2022. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!