Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is az ismerősei ilyen...

Másnak is az ismerősei ilyen kétszínűek? Miért nekem adják elő hogy boldogok?

Figyelt kérdés

Tehát leginkább a rokonaim amúgy ilyenek, nem is a barátaim-haverok, de most már ott tartok hogy egyikkel sem fogok beszélni, letiltom őket mindenhonnan, mert én ezt nem értem miért csinálják velem, és kezdem azt hinni hogy direkt van az egész.


Tehát mondjuk az egyik új barátnőt/barátot talál...minden happy meg ők elmondják nekem hogy megtalálták az igazit, és a munkában is tökéletes minden (tök mindegy milyen utolsó szar amit csinál) de előadja magát hogy ő gazdag, mindenre van pénze, és neki az élete tökéletes. Soha nem érzem azt hogy őszinték velem...és általában minden szarrá is megy körülöttük így hirtelen egyik napról a másikra. Folyton új életet kezdenek, soha semmi nem jó, de amikor beszélsz velük akkor adják ezt a tökéletes minden happy f..ágot.


Meg csak akkor szólnak ha valami kell, vagy ha baj van(akkor tudnak sírni rendesen) de konkrétan soha nem kérdezik meg hogy én hogy vagyok (és ezek a rokonaim)...vagy ha buli van csak azért jönnek el hogy ingyen igyanak-egyenek. De miért ilyen patkány az összes? Komolyan 1-2 kivétellel az összes rokonom folyton ezt csinálja, már felét le kellett tiltanom meg ilyenek. Ja és persze folyton meg akarják mondani nekem mi a szar az életembe, nekik meg miért jobb, holott én soha nem rinyálok nekik, mert tudom hogy kibeszélnek, ha bajom van nem segítenek semmiben.


Másnak is vannak hasonló emberek az életében hogyan kezelitek? 29f


2022. jún. 1. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen. Az emberek ilyenek de itt velünk van a gond, mert foglalkozunk velük 24/N
2022. jún. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!