Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz valaki lelketlen?

Mitől lesz valaki lelketlen?

Figyelt kérdés

Már egész kicsiként kezdődött nálam.

4 éves voltam mikor anyukámat sírásig bántottam. Hogy kövér és nagy a hasa.

Nagyi kezét utáltam megfogni oviskénzés kis iskolásként.

Már 9-10 éves voltam mikor Nagyi vitt zongora órára és az úton elesett, én meg néztem szegényt vagy fél percig mire kérte, hogy segítsek és csak akkor mentem segíteni.

Mikor kamasz voltam szintén iszonyat rondán beszéltem anyukámmal bár akkorra meg is romlott a kapcsolatunk.


Ezekre visszagondolva most bűntudatom van és nem találok magyarázatott arra hogy egész kicsi ovisként ezt mi váltotta ki belőlem.


2022. jún. 1. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet csak szimplán nem voltál nevelve, nem volt előtted példa, hogy mit is kellene tenned és akkor úgy gondoltad ez a helyes.

Sok hülyeséget csinálunk amiket később megbánunk.

2022. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Számomra amiket leírtál és ahogyan visszaemlékeztél ezekre a pillanatokra éppen azt bizonyítja, hogy nagyon is érzékeny ember vagy.

A gyerekeknek, kamaszoknak vannak ilyen korszakai.

Ne haragudj magadra ezért.

Nem vagy lelketlen egyáltalán.

2022. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lelketlen embernek nincs büntudata.
2022. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!