Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet hogy kikapcsoltam mikor...

Lehet hogy kikapcsoltam mikor nagy veszteség ért?

Figyelt kérdés
Nagyon törékeny lány voltam,igazabol az álatlánosban midig mindenki engem fogott ki.Kiközösítettek. Amikor baratra leltem csak csalodtam.Elárultak.Mind. A szüleim elváltak,ennek mar tobb mint féléve hog külön vannak és nem sirtam,vissza folytottam aztan azota sincs semmi és az elso honapban magamba zarkoztam. Senki nem ertette meg a helyzetem milyen is maganyosnak lenni. Aztan az egyik nap az egyik 'baratom'tol kaptam egy sms-t hog tobbe nem akar velem beszelni es hogy jobb lesz mindnekinek. Akkor éreztem utoljara fajdalmat. Akkor éreztem utoljára. AZota csak az üresség van nekem. Nem érzek csalodottságot se semmit. Csak vagyok. Valahol olvastam hogy ellehet nyomni az erzeseket es meg is lehet szuntetni vagy kikapcsolni ugy mond. Lehetseges hogy kikapcsoltam? Minden annyira más. Nem tudom magamat irányitani mert nem erzem hogy mikor leptem at egy hatart es az a legszornyubb hogy nem tudok kivel beszelni...

2018. aug. 2. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt több nehezebb időszakom, amikor sok sz*r dolog ért és egy idő után már "immunis" lettem rá, érzéketlenné váltam. Több mint egy év kellett, miután újra tudtam érezni és végre jót is.
2018. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dräga, sajnälom, hogy ilyen helyzetbe kerültel :(

Sajnos a gyerekek ( foleg ältalänosban) tudnak a legjobban utälni... ezert is vannak a kiközösitesek.

Nem akarok tul hosszu regenyt irni, igy megprobälok csak a kerdesedre välaszolni az en belätäsom szerint :) .


Biztos vagyok benne, hogy ezzel a "kikapcsolässal" nem vagy egyedül. Volt, hogy ugy ereztem, en is megszeretnem tenni. Viszont en tudom, milyen az, amikor olyan igaz barätok vesznek körül, akik Valoban torodnek veled, igy soha nem adtam fel. Hidd el, mindenkit ernek hatalmas csalodäsok barätsäg teren :( Es eleg mely sebeket tudnak ejteni... Hogy ez többet ne forduljon elo, meg kell tanulnod nem naivnak lenni. S nem szabad elkeseredni azert, hogy egyelore meg nem talältäl rä a te lelkitärsadra" Ez nem feltetlenul jelent rosszat. Peldäul az igazsäg kimondojänak sincsenek barätai ;)


"Amikor egyedül vagy, csak es kizärolag te döntheted el, hogy az magäny, vagy szabadsäg!"


Irj räm, ha szeretnel valakivel beszelgetni :))

Szep napot neked!♥

2018. aug. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak nehéz boldognak és érzelmekkel teli embernek lenni ha közbe csak üresség tátong bennem.
2018. aug. 2. 16:18
 4/5 anonim ***** válasza:

sorstárs a láthatáron :l


ki lehet kapcsolni..jobb is

2018. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet jobb.. De fiatal vagyok még ahhoz hogy ne érezzek. Valószínűleg megfogom kapni a "szívtelen rib"*nc" jelzőt meg ennek társait. Az 'érzéseken'mondjuk ez sem változatna sokat
2018. aug. 2. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!