Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem értem ezt a 2 csajt, túl...

Nem értem ezt a 2 csajt, túl jó nők már az baj?

Figyelt kérdés

Van kettő nő akit ismerek, akik annyira fullosak hogy valami elképesztő, instán ilyen 20 ezer likeokat kapnak, másodpercenként üzeneteket, előben is futás közben megdugnák szerintem őket...és mindig egyedül vannak, soha nincs pasijuk, na én ezt az egyiknél ki is használtam és ilyen szépen kulturáláltan elküldött a p..ba, holott azért én sem nézek ki szarul.


De egyébként érezni lehetett hogy felsőbb rendűnek érzi magát vagy nem is tudom (lehet csak én képzeltem be) szóval nem értem.


29-30 évesek nincs gyerekük, komoly kapcsolatuk sincs, talán egyszer láttam az egyiket pasival és ennyi....szerintetek lehet hogy hátrány az amiben élnek mármint hogy ilyen jó nők?


Leginkább nők válaszát várom, de férfiak is írhatnak 29f


2022. jún. 3. 00:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Muti őket
2022. jún. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy egy nő dögös, nem feltétlenül vágyik komoly párkapcsolatra. A kettőnek semmi köze egymáshoz, a külsőnk nem befolyásolja azt, hogy vágyunk e párra vagy nem.


Illetve nem minden ember ugyanolyan.


Van ismerősöm, aki 18 évesen érettségizett, érettségi után férjhez is ment és egyetem 1. évében jött is a baba. Van aki meg 30 évesen tök jól elvan egyedül, nem kívánja egy férfi folyamatos jelenlétét az életében és most még nem vágyik gyerekre.

2022. jún. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

"szerintetek lehet hogy hátrány az amiben élnek mármint hogy ilyen jó nők"

Nem. Ha nem erőszakolgatnak embereket az utcán, akkor nehezen tudok olyan élethelyzetet elképzelni, hogy hátrány jól kinézni. Nem véletlen, hogy mindenki szép akar lenni, senki nem fizet azért, hogy csúnyább legyen, senki nem edz azért, hogy csúnyább legyen. A szépség az egy ilyen objektíven jó dolog.

Amúgy baromi kíváncsivá tettél, hogy kik ezek az álomnők, hogy néznek ki.

2022. jún. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azert mert a baratja nem log a nyakan 24 orat,mindig egyedul latod,nem azt jelenti,h nincs….


Azert mert teged visszautasit,nem azt jelenti,h senkije nincs.

2022. jún. 3. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
29 évesen idejössz 2 csajról picsogni. Grat.
2022. jún. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Igazi csicska vagy kérdező.
2022. jún. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen facebookos instagrammos nőkkel kapásból nem kezdenék!


Ez a "stílus" nálam kizáró ok.

2022. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Belinkeled az Instájukat? Kíváncsi vagyok.
2022. jún. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szóval kioffolt egy nő, és most idejössz a gyakorira szidni, ráadásul másodmagával. Értem. :D
2022. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ellenszenves vagy.

Nekik is, nekünk is.

2022. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!