Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az emberek, hogy találnak...

Az emberek, hogy találnak maguknak párt ilyenkor a vírus idején? Mert most is úgy jártam, hogy várni akartam a 2 hetes korlátozás végét és elhívni randira a csajt és összejött mással ma láttam. Kérdés, miért jönnek össze járvány idején nem értem?

Figyelt kérdés

2021. márc. 14. 10:15
1 2
 1/17 anonim válasza:
Most mire várjanak?Lehet még 10évig itt lesz ez a nyavalya.
2021. márc. 14. 10:19
 2/17 anonim válasza:
Sétálni attól még lehet nem? Ha tökölsz, lecsapják a kezedről... ez a 2 hét se sokkal másabb mint eddig volt.
2021. márc. 14. 10:21
 3/17 anonim válasza:

Ne áltasd magad,az hogy a csaj összejött mással annak semmi köze sem a 2 hetes korlátozásoknak se a pandémiának se semminek

Tedd össze a kezed hogy végül nem találkoztatok

2021. márc. 14. 10:23
 4/17 anonim válasza:

Mi az, hogy miért jönnek össze? Miért ne jönnének, ha szimpatikusak egymásnak?


A randizási szakaszban fontos a gyors akció: aki vár az elveszíti a lehetőséget.

2021. márc. 14. 10:24
 5/17 alonelyman válasza:
nőknek annyi esélyük van,hogy hidd el nekik ez a korlátozás sem probléma
2021. márc. 14. 10:25
 6/17 anonim válasza:
Interneten. Semmi sem akadályozhat meg abban, hogy együtt sétáljatok.
2021. márc. 14. 10:34
 7/17 anonim válasza:
Egy nőre jut vagy ezer jelentkező. Amúgy nekik minden probléma: ha lassú vagy, töketlennek tartanak, ha gyors vagy, akkor biztosan csak dugni akarsz. Nagyon nehéz belőni, hogy mikor mivel teszel jót vagy rosszat, egyébként meg a nők többsége egyszerre x+1 férfival ismerkedik, és majd választ közülük egyet. Amúgy legutóbb én is majdnem így jártam, ismerkedtem egy csajjal, pedzettem neki a találkozás lehetőségét, nem reagált, de ugyanúgy folytatódott a beszélgetés. Aztán "csendesebb" lett, és rákérdeztem, hogy mi van, és közölte, hogy ja, neki amúgy alakulóban van egy kapcsolata valaki mással, de barátok lehetünk. Én meg szépen megírtam neki, hogy akkor itt a vége, én lezárom a dolgot.
2021. márc. 14. 10:38
 8/17 alonelyman válasza:
utolsó nagyon jól leírtad sajnos ilyen szemetek, tiszteletet nem adják meg, nekik csak 1 vagy a 100 közül, miközben neked meg ő az 1
2021. márc. 14. 10:40
 9/17 A kérdező kommentje:
Mivel még friss a kapcsolatuk szerintetek lehet esély elhódítani a csajt?
2021. márc. 14. 10:41
 10/17 anonim válasza:

#7 Jól tetted!

Bár nemtől függetlenül én annyira nem preferálom az ilyen játszmázásokat, mert ez még visszaüthet bárkinek!

2021. márc. 14. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!