Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek? Amikor egy...

Mi a véleményetek? Amikor egy pasi inkább a belső tulajdonságaival akarja megfogni a csajt mint sem a külsejével. Úgy értem hogy helyes pasi mert sokan mondják, de ő inkább a belsővel hódit vagyis nem a külsejével feszít.

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
azt hiszed, csak rajta áll, hogy mivel fog meg másokat?
2014. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 magic csajszi ***** válasza:

Szerintem nem minden a külső...a kinézetünk évről évre változik,nem marad tökéletes senki. A külső alapján választott pár nem sokáig lesz az . Viszont a belső ugyanolyan szép lesz....

Szerintem az csak jó tulajdonság ,ha a személyiségeddel hódítasz és nem a testeddel. :)

2014. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
legtöbben remélem nem azt nézzük, hogy akit most választunk, milyen lesz 30 év múlva. nem a jövőjébe szeretek bele. hadd örüljek már neki, hogy a bőre tapintásától olvadok.
2014. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A véleményem az ha egy lány rá néz egy férfira és nem tetszik neki, lehet akár milyen jó belső tulajdonságod nem akar megismerni! Ez sajnos tapasztalat! Ez van.
2014. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

4-ez igaz. vagyis ha nem tetszik a pasi akkor a csaj meg sem akarja ismerni.

2014. máj. 15. 21:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy soha nem lesz barátnője. A csajok leszarják a belsőt, nagy pénisz kell nekik izmos test meg helyes arc.
2014. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Natoivett válasza:
Nem minden lánynak a külső a fontos..;)
2014. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én még olyan lánnyal nem találkoztam akinek nem a külső lett volna a fontos. Ez csak duma. Mindenki először a külsőt nézi!
2014. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!