Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem értem a csajt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a csajt, hogy tudnék eligazodni rajta? Többi lent

Figyelt kérdés

A 11.es osztály kirándulásunkon közelebb kerültem az egyik lány osztálytársamhoz, pontosabban ő jött, hozta a takaróját, és befeküdt mellém az ágyba...egy csókon kívül nem volt semmi...Én meg azon filóztam hogy ez jel e vagy csak az alkohol beszél belőle, de nem ivott sokat és én se...Azóta eltelt egy hónap, próbáltam vele beszélni, de valahogy sose jött össze...legutóbb is kihívtam enni valamit meg cigizni, dumálni, erre azt mondja hogy szívesen ad egy szálat, de nem szeretne kimenni velem...Beletörődtem, megfogadtam hogy nem foglalkozok vele, így volt ma egész nap...aztán dumálok a haverjaimmal, odajön hátulról, konkrétan hátulról rám támaszkodott, meg ilyenek....Na akkor most mi van? Már korábban is közelebb kerültünk egymáshoz, de akkor se lett belőle több...De valahogy mindig odakeveredik hozzám. Ő nem az a tipikus mai csaj, egyáltalán nem r*b*s inkább visszahúzódó. Kezdeményeztem én, most vagy nem tényleg nem akar semmit, vagy csak nem meri viszonozni? Segítsetek kérlek

16f


2016. okt. 7. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd őt keress egy hozzád jobban illő valakit. Meg a másik hogy, én 17 éves létemre biztos nem feküdnék senki ágyába úgy hogy nem vagyunk már egy ideje együtt.
2016. okt. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 K...László válasza:
Róla már lekéstél. Ott a takaró alatt meg kellett volna d*gni, akkor éppen azt várta. Már mindegy.
2016. okt. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!