Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ülök a WC-n, és nincs WC...

Ülök a WC-n, és nincs WC papír.. mit tegyek?

Figyelt kérdés

Biztos veletek is történt már, hogy túl későn vettétek észre a WC-papír hiányát. Hogy szoktátok megoldani a problémát ilyenkor?

Sajnos pácban vagyok, mert tegnap a szobámba vittem a WC-papírt, kifújni az orrom, és elfelejtettem visszatenni. A bélsár is elég folyékonyra sikeredett, más szóval fosásom van. Mellettem van a felmosó-rúd, gondoltam azzal talán, végesetben. Szólnék a bátyámnak, hogy adjon be, de az ajtót bezártam, és a fürdőszoba másik végén van, és nem akarom odajutásommal összepiszkítani a padlót. És valószínűleg fejhallgató van rajta, úgyhogy nem hallaná segélykérésem. Mit tegyek, maradjon a felmosó kitörlésre, vagy esetleg a kezemmel intézzem, amit utána megmosnék. Amúgy itt van anyukám egyik törülközője is, de azért talán kár lenne. Jöhetnek további ötletek. 16/F



2022. jún. 4. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Ülj ott amíg nem jön magától a segítség...ha reggelig kell várni, akkor reggelig...arra meg is száradsz.
2022. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Tölts le egy vécépapír appot, és töröld ki vele.
2022. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Reménykedtem egy hasznosabb válaszban.. most végeztem, jó lenne elszabadulni.
2022. jún. 4. 18:15
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Fürdőszoba? Akkor van zuhanyzó vagy kád. Használd.
2022. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, te tényleg ennyire hülye vagy? 16 évesen egy fürdőszobában nem tudod, hogyan tisztálkodj meg wc papír nélkül???


Remélem, ez vmi troll kérdés :D


Menj oda a kádhoz vagy zuhanyhoz és mosd ki a segged. Ha közben összepiszkoltad a padlót az odajutásoddal, akkor azt meg utólag takarítsd fel....

2022. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mosd ki vízzel a segged
2022. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Oo.. végre egy bölcs ember! Ilyenkor megértem, miért vagyunk a tápláléklánc csúcsán! Köszi a tippet, úgy lesz!
2022. jún. 4. 18:17
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

Használd a telefonod.

Sokak szerint jobb mint az újság.

2022. jún. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A többieknek is. 5-ös, három opció is eszembe jutott.
2022. jún. 4. 18:18
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Volt már ilyen, én felhúztam a nadrágot úgy ahogy van és úgy mentem ki WC papírért, aztán visszamentem, a hátsómat kitöröltem, az alsót levettem, a szobámban felvettem egy másikat. (Amúgy poén, hogy nem is lett olyan az alsóm)
2022. jún. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!