Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van aki 30éves kora után lett...

Van aki 30éves kora után lett valaki vagy már azt meg kellett volna alapozni? 31éves vagyok kicsúszott minden téren a talaj a lábam alól! Részletek lent.

Figyelt kérdés
25éves korom óta minden sz...válik amibe kezdek. Szüleimnél lakom nincs Életem 1,7millió adóssàgom egy próbàra bocsàtásom volt aminek az ideje alatt csináltam egy autó balesetet sakàt személy autóval 400e +1év jogsi bevonás (kamionos vagyok). Itthon ülök nincsennek barátaom mert anyagi okokból hanyagoltam őket. Nőt közelről 1,5év nem làttam. Van aki ennyi rosszból felàllt?? Személyes példák érdekelnének!

2017. aug. 26. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Ennyi rossz? :)) Megnevettettél, barátom.


Rosszul gondolkodsz. Születésed előtt is már nem senki voltál. Fejleszd személyiséged, folytasd utad.

2017. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sosem késő valami újba belekezdeni.Nekem félbetört egy egyetemi tanulmányom,később belekezdtem egy ujba,amivel jó úton haladok, avége felé járok.Közben dolgoztam olyan munkát ami lelkileg lemeritett.Most is folyamatosan munkát keresek.A magánéletem sem volt a topon.Ezek az évek sok mindenre megtanitottak.Kiestek az életemből olyan emeberek,dolgok,amelyekről azt gondoltam értékek.Sikerült egy helyesebb értékrendet kialakitanom.Sose késő,tőled néhány évvel idősebb vagyok.A nehézségek ellenére is hiszek a reményteljes jövőben.
2017. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerek egy embert, aki nagyon rossz lapokkal indult az életben. 14 évesen lelépett otthonról, lumpolt, kocsmázott, csajozott. Segédmunkásként dolgozgatott, majd az egyik építkezésen egy idős szaki hatására elhelyezkedett gyári munkásként. Összejött egy nővel, aki annak ellenére látott benne fantáziát, hogy 30 éves koráig gyakorlatilag semmi vagyona nem volt, ellenben piázgatott. Évek teltek el, és már gyerekeik voltak, mikor az illető átértékelte az életét. MEgváltoztatta az értékrendjét. Rájött, hogy hová vezet, ha nem változtat, és elkezdtek jó irányba változni a dolgok, persze sok lemondás, munka árán. Építettek egy nagy családi házat, felneveltek, kitaníttattak három normális gyereket, akik mind a saját lábukon állnak.

Hogy lett-e valaki? Hát a dolog anyagi értelmében nem, mert nem lett gazdag vállalkozó, vagy diplomás nagyember. De szerintem nagyon sokat hozott ki magából ahhoz képest, mennyire magára utaltan kezdte az életét.

2017. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2017. aug. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!