Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék cuki?

Hogyan lehetnék cuki?

Figyelt kérdés
Igen így elsőre lehet fura, de a célom az hogy ha elmegyek emberek előtt/beszélek velük azonnal aranyosnak, cukinak tartsanak...

2022. jún. 4. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Legyél nagyyyon közvetlen, viselkedj kislányosan.
2022. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem kislányos, fiatalos, életvidám, mosolyarc a kinézeted, úgy esélytelen.
2022. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

A legtöbb ilyen affektáló nyávogós csaj irritáló és az jön le elsőre, hogy mekkora gyökér.

Na ezt kerüld el...

Legyél nőies, normális és így legyél aranyos, ne divat hülye...

2022. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Legtriviálisabb megoldás besétálni az okmányirodába, és a születési helyedet megváltoztatni Cuk nevű településre.
2022. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
#4 ez tetszik 🤣🤣
2022. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha férfi vagy, 100 kilós szakállas kamionsofőr kinézeted van, úgy nehezen fog menni. De szerintem ezt tudatosan nem lehet elérni, legalábbis nálam, hogy annak tartsam, mert látom hogy ösztönösen az-e, vagy rájátszik. Aki igazán cukik nem is tudják magukról hogy azok, vagy ha igen, akkor nem szeretik ha annak tartják őket.
2022. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha eddig nem tartottak annak, akkor valszeg ezután se fognak. Nem hiszem, hogy ezt ki lehet erőltetni, az inkább idegesítő.
2022. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindig cukiztak, ugyanis 19 evesen 16nak neztem ki és ez de cuki🥲🥲🥲 ugyanakkor sose voltam idegesito, sose affektalva beszéltem, nem vinnyogtam. Inkább nem voltam lázadó, nem én voltam a legnagyobb partiarc és a tanulás meg a sport fontosabb volt másnál 😅 és ez miatt is mondták hogy de cuki vagyok. Leginkább arra szoktak mondani ha fiatalabbnak nézel ki, meg ha ilyen tulajdonsagaid vannak
2022. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

18 éves lány vagyok és engem is sokat cukiztak le főleg a tanáraim és osztálytársaim😅

Elég vékony vagyok, de az arcom még ígyis pufisabb, plusz eleve nagyobb szemeim vannak, szóval ha érdekel valami, figyelek valamire/valakire, akkor szoktak nagyon kitágulni, akkor kapom meg mindig, hogy de cukin nézek (ki) :')

2022. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
8.9. De cukik vagytok! 😍
2022. jún. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!