Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért rekesztik ki a "mama...

Miért rekesztik ki a "mama hoteleseket"?

Figyelt kérdés
Nem mindenki önszántából "mama hoteles". Vagy túl nagy szélsőségesség van és ez ki van zárva?
2022. jún. 5. 19:42
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

Jól van, ez a hátránya az anonim beszélgetéseknek, nem tudni ki mit írt.

Pl. az anyagi helyzetek, a munkabérek, az ingatlan és albérlet árak, olykor egészségügyi problémák amik miatt kénytelen az ember válogatni a munkák közül, sok ilyen van, tehát ha ezekről nem hallottál, akkor jogos amit írtam neked szerintem (is).

2022. jún. 5. 21:41
 22/43 anonim ***** válasza:
82%

"A szűk látóköröd az nyilvánvaló, mert attól még hogy te valamit nem láttál, elkönyveled, hogy nem létezik"

Nem éppen, csak téged cáfoltalak. Ugyanis te tettél úgy mintha ez valami akkora hátrány lenne még a munkaerőpiacon is. Ebből pedig az következne hogy elterjedt jelenség kéne legyen hogy a munkáltatók efelől érdeklődnek, plusz még diszkriminálnak is ez alapján. Holott a valóságban mégsem ezt látjuk.

2022. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes, aki nem ért veled egyet az tuti csak a médiából ismeri a munka világát. XD Miközben éppen te rinyálsz a sikertelenség miatt, nem a válaszolók. De te, aki annyit tapasztaltál már a lakhelyeden kívül, világosíts fel engem, szegény tudatlant, mégis milyen munkakörnél kérdezték meg tőled, hogy anyádnál laksz e még? Érdeklődve várom.
2022. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
6%

Kit érdekel,hogy mások mit gondolnak.

Elítélni sem kell.

A szülők is hibásak,annak is oka van,ha valaki életképtelen..

Sőt,sokszor a szülő direkt csinálja,magához láncolja...

2022. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
4%
Engem nem érdekelnek , tudom hogy irigy az egész, és ez boldogsággal tölt el, hogy tudják h felettük vagyok. Ezt hallom csak a hátam mögött, hogy én elvagyok tartva, meg hogy "de jó dolga van valakinek, neki nem kell dóóóógozni". Irigy mind. Apám bmw x5-öt vett mikor leérettségiztem, most meg ülök egész nap egy irodában, töltögetem a papírokat, azt apám megfizet rendesen. Szerencsére mivel drága édesapám tanult és dolgozott egész életében bebiztosította az életem, cége van, nem kell semmit csináljak azt töm tele pénzel
2022. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
Nem a velem egyet nem értőkről állapítom meg, hogy nem a valós életből tájékozódom, ennyire nem vagyok szélsőséges (mint te), hanem a hozzászólások tartalmából. Hiába magyarázom el neked, az eddigi hozzászólásaidból kb. süt a vitaképtelenség, és nincs értelme. Ez olyan, hogy én pl. hülye vagyok a kémiához, de van annyi eszem, hogy nem megyek vegyésznek. Te se erőltesd a vitát! ;)
2022. jún. 5. 22:41
 27/43 A kérdező kommentje:
Tessék, volt egy elírásom. Legalább valamivel lehet érdemben cáfolni. :D (Bár elég olcsó lenne)
2022. jún. 5. 22:44
 28/43 anonim ***** válasza:
51%
Oké, oké, de azért igazán elmondhatnád, milyen munkaköröknél kérdezték meg hogy a szüleiddel laksz e még? Csak egy felsorolást kérek. :)
2022. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Tán van olyan munkakör, amire azt tudnád mondani, hogy ez helyénvaló kitétel lenne? Melyik az?
2022. jún. 5. 22:52
 30/43 anonim ***** válasza:
78%
Pont azt kérdezi, hogy tudsz-e egyáltalán olyan munkakört mondani, ahol ez létezik, mint kitétel. Vicces hogy milyen egoista és pökhendi stílusban oktatsz itt ki mindenkit, miközben alapvető szövegértésen is ennyire lazán elhasalsz...
2022. jún. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!