Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gyakoris válaszadók hány...

A gyakoris válaszadók hány százaléka lehet szavahihető?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenki ismeri az itteni válaszadókat nagy átlagban.


Összeszedem pár kategória átlagos válaszait:



- minimum havi 500ezres kereset

- mindenki, aki nem informatikus/szakmunkás/orvos az nem végez értékes munkát

- min 130as IQ

- ha férfi, min 17cm-s nemiszerv

- a nőknek nem számít egyáltalán a férfiak anyagi helyzete/iskolázottsága/külseje, csak a személyisége

- akik panelban élnek, azok a társadalom legalja, prolik, utolsó utáni emberek

- csak a budai oldalon élnek, pesti oldal proli hely

- mindenki naponta 4 órát sétáltatja a kutyáját, aki nem így tesz, az állatkínzó



2022. jún. 6. 08:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%
Szamomra az a hihetetlen hogy szamodra egy 1200 EUR feletti fizetes hihetetlen...:D
2022. jún. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%

Gyakran járok az oldalon, de az általad felsoroltak közül egyetlen egy sem tűnt fel, hogy átlagos válasz lenne.

Lehet hogy szimplán te mozogsz nagyon alja kérdéseknél, ami vonzza a trollokat?

2022. jún. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Az 500 ezres fizetés, még hihető, de, hogy valaki milliomos, meg saját háza van meg, autója, én rengeteg olyan embert ismerek, akik tele vannak pénzzel, de nem járnak autóval, mert nem éri meg nekik, itt tipikusan az a réteg van, akiknél üres a hűtő, de az nem baj, az autó hadd menjen. Minimálbérből tengődnek, szegények, mint a templom egere.
2022. jún. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem a kutya sétáltatós igaz..

Itt az utcán allandóan kutyával sétál mindenki..

2022. jún. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
10%
2022. jún. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem is az hihetetlen, hogy sok ember keres fél-egymilliót, hanem az, hogy ahelyett, hogy ezt élveznék, inkább feljönnek a gyakorira a rosszabbul keresők képébe tolni, hogy ők micsoda utolsó hulladék senkik. Vagy ha mégis igaz, akkor nem értem a motivációjukat.
2022. jún. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

[minimum havi 500ezres kereset]


Egyértelmű kamu, a legtöbb ember ennek a közelébe sem keres. Persze, ha ez nettó munkabér. Akkor ennek a Bruttó munkabére több, mint 700.000 Ft. Persze lehet, hogy egy ügyvéd vagy mérnök vagy magánklinikán egy orvos megkeres ennyit, de azért azt valljuk be, hogy 10 emberből nem dolgozik 8 ilyen pályán. Persze egy jó szakember is kereshet ennyit, ha saját vállalkozása van. Alkalmazottként nem.



[mindenki, aki nem informatikus/szakmunkás/orvos az nem végez értékes munkát]


Ezt az mondja aki semmilyen munkát nem végez.


[min 130as IQ]


Ez még nem olyan sok, de tény ami tény, hogy egyáltalán nem átlagos.


[ha férfi, min 17cm-s nemiszerv]


Csak a szokásos. Nyilván előfordul, de itt mindenki szeret nagyot mondani.


[a nőknek nem számít egyáltalán a férfiak anyagi helyzete/iskolázottsága/külseje, csak a személyisége]


Ilyet senki nem mond. Inkább az szokott lenni, hogy az egyszerű melósnak nincs esélye a nőknél.


[akik panelban élnek, azok a társadalom legalja, prolik, utolsó utáni emberek]


Azért megnézném azt a 20-25 évest aki leakaszt ennyi idős korára saját erejéből kb 60-100 millió forintot amiből fel tud építeni egy kisebb családi házat. (vagy 20-30-at, ha egy kicsit normálisabb helyen akar élni.)



Utolsó kettőt én még soha nem olvastam itt.

2022. jún. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

#7


Nem tudom te hol szocializalodtal, de nekem a barati tarsasagom nagy resze bőven megkeres 500 nettot, sot szerintem az atlag 800 netto felett van. IT (nyilván), epitesz, kiscegnel CTO, kisvallalkozasa van, stb. En egyeni vallalkozok kulfoldi kliensekkel, netto 500k-t konkretan 3 nap munkaert szamlazok. Nyilvan nincs minden napra munka, de erted.

Tanulni es ugrani kell a lehetosegekre, tele veluk a vilag.

2022. jún. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

#8


Nem mondtam, hogy nem létezik ilyen, de az 100%, hogy ez semmi esetre sem átlag. Menj el egy vidéki nagyvárosba és érdeklődd meg, hogy mennyi a munkabér egy olyan helyen ami Kis-Közép vállalkozás. Lehet itt ugrabugrálni, hogy te milliókat keresel meg a baráti társaságod is, attól még 100 emberből 95 nem fogja megkeresni ennek csak a felét kb.


Bár, mint mindenki tudja, Magyarország a legjobb hely itt nálunk olyan a fizetés, mint Németországban. Senkinek nincs adóssága, mindenki szeret mindenkit és olyan jól élünk, hogy nem tudjuk hova tenni a sok KP-t amit felhalmoztunk.

2022. jún. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%
Édes anyád valaga az keres meg 800 nettót! Fideszbérenc bohóc.
2022. jún. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!