Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire ismered ki magad az...

Mennyire ismered ki magad az otthonodban sötétben?

Figyelt kérdés
Szoktál sötétben mászkálni? Mondjuk éjjel kimész a wc-re pisilni, kómásan és nem kapcsolsz villanyt. Olyankor pontosan tudod mi merre van, vagy nekiütközöl mindennek?

2022. jún. 6. 19:08
 1/6 Metionin ***** válasza:
100%
Nagyon. Az egy napos vak kihívást is megcsináltam, amit nálunk a kolis szobatársam szervezett. Egy napig szemkötőben kellett lenni, vakok által használt eszközöket használni és utcára menni egy vak emberrel és kutyával. Akkor jöttem rá, hogy meglepően jól tájékozódtam a kolin belül, sokkal jobban, mint vártam, pontosan tudtam, mi hol van a polcomon, a szekrényemben, stb. Már lakásban lakom, itt is simán tájékozódom sötétben.
2022. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ottani sörétes maszkulálni hívta magadat reggel, a bejárati macska előtti területen deszkavagy de picit homályosan hallom a madarak nágylábú teringettét, küszöbdózis elmaradhatatlan kaviár, rácsöpögött.
2022. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elég jól.

20 négyzetméteren nem igazán lehet eltévedni még csukott szemmel sem.

Egy lépés a lakás közepe, másodikra már a falnál vagyok.

2022. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Hasra is estem az egyik étkező székben, a mai napig megvan az a heg :') Azóta a telefonommal világítok, amíg eljutok a villanykapcsolóig.
2022. jún. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen. Börtöncella méretű garzonban lakom születésem óta, komolyabb átrendezésre nincs hely, így könnyű emlékezetből közlekedni.
2022. jún. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egész jól, talán majdnem teljesen. Bár a biztonság kedvéért nem teszek hirtelen mozdulatokat, hanem szépen lassan bandukolok a sötétben a mosdó, vagy épp konyha felé.
2022. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!