Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mik a kedvenc berendezési...

Mik a kedvenc berendezési tárgyaid, bútoraid az otthonodban?

Figyelt kérdés
Vagy mit szeretsz az otthonodban, akár az elhelyezkedésében, vagy egyéb körülmények miatt. Panoráma, van erkély, emelet, nem emelet, csendes/forgalmas.. bármi jöhet.

2021. szept. 6. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagy erkélyünk van és egy szép parkra néz.

Bútorból a kedvenc az ágyam :D

2021. szept. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szia. Miért szereted az ágyadat? Milyen?
2021. szept. 6. 19:56
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kanapé szerű, de ki lehet nyitni 2 személyesre, meg szeretek dögleni, amilyen lusta vagyok :D
2021. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Két régi asztali lámpa. Az egyik porcelán törzsű, a másoknak gesztenyebarna színű bőr bevonata van, ami - mivel hogy nem henger alakú - az éleknél fokozatosan világosabb színbe megy át.
2021. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3-as megértelek. :)

4-es köszi a leírást, valóban szép.


Ilyesmi válaszokat várok, és nagyon köszönöm.

2021. szept. 6. 22:03
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A konyhámat. Óriási konyhaszigetem van gránit pulttal. Mindenkinek megakad a szeme rajta. Sok helyem van pakolni, és jó minőségű beépített gépeim vannak. Igazi modern konyha.
2021. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A gránit az nagyon klasz! Énisakarokolyaaaat! Es milyen gépeid vannak es melyik a kedvenced?


Most lett egy bosch konyhai robotgépem, hát én ebbe szerelmes vagyok. Jól ki is használom, szinte minden nap. Na már csak azért hogy én is valaszoljak a kerdésemre. :)


Van egy "olasz" kotyogó kávéfőzőm, amin nagyon gyorsan lejön a kávé. Könnyebben tisztítható, mint a "hagyományos" kotyogók.


Az ágyamat én is szeretem, ez egy régi fajta nagyon jó állapotú rugós matracú és ez nagyon jó a hátamnak, tehát nem cserélem le egy modernebbre, a modernség az nem garancia arra, hogy jó is.


Van egy U alakú "utazó" párnám amit alváshoz mindig használok, egyszerűen követeli a nyakam hogy legyen külön alatta valami.

2021. szept. 6. 22:40
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyat is lehet írni, ami még nincs nekem, de szeretnék: odavagyok az olyan mosdókért, ahol fa komódon mosdótál van.

Pl. [link]

Illetve a fagerendás mennyezetet is imádom.

2021. szept. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Miele gépeim vannak. Mármint, ezek vannak beépítve. A nagy robotgépem az Kenwood, a kávéfőzőm Delonghi. #6-os voltam.
2021. szept. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Pálinka főző
2021. szept. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!