Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Benneteket pontosan milyen...

Benneteket pontosan milyen dolgok elérésétől érzitek magatoknak elégedettnek, sikeresnek az életetekben?

Figyelt kérdés

Olyasmikre gondolok, hogy pl.

"Engem kielégít, hogy délután hazamegyek, iszok egy sört, megnézem a meccset, megbúbolom az asszonyt, nyaranta elmegyünk egyszer a balcsira."

Vagy: "Akkor érzem magam sikeresnek, ha 1 milliárdot keresek egy év alatt és otthon szőke 20 éves ikerlányok várnak a jacuzziban".

Nyilván ezek csak példák, a ti véleményetek érdekelne!


2022. jún. 8. 00:38
 1/5 A kérdező kommentje:
tudom, hogy értelmetlen, de át kellett írni, mert nem fogadta el
2022. jún. 8. 00:38
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Én az előrelépéstől érzem magam sikeresnek. Szomorú, mikor körülötted mindenki a pénzre van ráfixálódva akkor is, ha gyakran nem is ért igazán semmihez. Ez nem az én világom. Én attól vagyok elégedett, ha tartok valamerre abban, amibe belefogok és tudom, hogy jól csinálok valamit vagy jobban, mint tegnap. Hogy kipipálhatok dolgokat újra és újra, hogy van út mögöttem és előttem. Hogy értek valamihez, tudok beszélni, gondolkodni róla, fel tudom használni arra, hogy teremtsek vagy könnyebbé tegyem a saját dolgom. A legkisebb trükktől, amit a kutyámnak tanítok az életemen átívelő jó befektetésekig.
2022. jún. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Súlyemelésben fejlődés. Csak hobbi de elvagyok vele.
2022. jún. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb potolhatatlan vagyok meloban, orulnek a kollegak ha be vagyok osztva, elvezem amit csinalok kozbe 2x annyit keresek mint koltok. Napkozbe tobb baratom is keres, hivnak ide oda. Vagy kapcsolatba vagyok vagy tobb lannyal is ismerkedek. Munka melett heti 4 napot kondiba vagyok ami szinten eleg jol megy.
2022. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor sikerül leküzdenem egy nehezebb megpróbáltatást, vagy épp sikeresen teljesítek egy összetettebb, nehezebb feladatot.

Például, pár hónapja volt egy sok pontot érő beadandó az egyik egyetemi tárgyamnál, két programot is kellett hozzá használni, de az egyiket nem igazán tanították meg. Egy tanulós appal kíváncsiságból mértem, hány órám ment rá, végül 26 órányi ténykedés után sikerült befejeznem, egy ezeréves, tanári példa segítségével végighaladva a lépéseken. És majdnem max. pontom lett. Az ilyen dolgok megugrása után érzem magam elégedettnek :)

2022. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!