Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legdurvább , amivel...

Mi volt a legdurvább , amivel találkoztatok, étel vagy más házhoz szállításkor ?

Figyelt kérdés
2022. jún. 8. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy postás csomagszállítónk iszonyúan meg volt verve, fel volt szakadva a szemöldöke, csupa vér volt a homloka, az arca kék lila volt, meg volt dagadva a szeme körül a bőr is. Nem mondta el mi történt, azt se engedte hogy rendőrt hívjunk vagy valami, úgy kellett könyörögni neki hogy bejöjjön és lefertőtlenítsük az arcán a sebeket, egyébként ment volna tovább csomagot kivinni. Autóval volt, szóval nem bicikli baleset.
2022. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Kígyó
2022. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Transzvesztita vevők hiányos öltözetben, ez inkább vicces volt mint durva. Meztelen idős férfi, hírhedt szatír akit le is tiltottunk. Egy monoklis prosti akivel éppen ordított a stricije miközben átvette a rendelést. Nálam ennyi a max, bár nem vagyok veterán a szakmában csak egyetem mellett űzöm. Szerencsére megtermett férfi vagyok, nem szívesen képzelném egyik kolleginámat se a 2 durva helyzetbe.
2022. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
A futár véres lábbal érkezett, pár perccel azelőtt, az előző csomag kézbesítésekor megharapta egy kutya. ☹️
2022. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer pizzát rendeltünk egy baráti csaj társasággal. Kicsit már nem voltunk szomjasak, és a telefonban kértük, hogy valami nagyon jó pasi hozza. Kb 2 órát vártunk a pizzára, miközben a pizzéria a háztömb túloldalán volt kb fél percnyi sétára. És egy baromi ronda pasi hozta, szerintem direkt a legrondábbat küldték. :D
2022. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Valami csajozóműsz srác jött. Párom vette át. Megdicsérte a mosolyát, azt ment is a dolgára. Utána viszont felhívta azzal a kamu indokkal, hogy nem tud bemenni a lépcsőházba, és előadta azt a kamu szöveget, hogy jaa, ez az előző számot hívta véletlenül, és akkor még mondott valami kamu szöveget, meg hogy reméli még hozhat ide kaját 🤣🤣

Bár elhiszem, hogy bejön ez a módszer is, a nagyszámok törvénye alapján 😃 de hát annyira gáz volt végighallgatni ezt a szánalmas vergődést 🤣 becsülöm a srácot azért, hogy nem itt nyafog, hanem tényleg próbál tenni valamit, ismerkedni.

2022. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!